Газзаєв: я пішов з "Динамо" без компенсації

Російський фахівець Валерій Газзаєв розповів, чому не склалася його кар'єра в київському "Динамо".

Відомий російський тренер, а нині президент владикавказької "Аланії" Валерій Газзаєв в інтерв'ю "Футбольному уїк-енду" розповів, чому не склалася його кар'єра в київському "Динамо".

Про українізацію в "Динамо"

- Я прекрасно розумів, що для того, щоб Київ досяг великих успіхів на міжнародній арені, в Лізі чемпіонів, в Лізі Європи, кістяк команди повинен складатися з вихованців місцевого футболу. Якби можна було повернути час назад, я б нічого не міняв. Вважаю, що був на абсолютно правильному шляху.

Про свою обіцянку виграти за три роки Лігу чемпіонів

- А що міг сказати тренер, який виграв у національній першості все, що можна, причому по 4-5 разів? Виграв один з найпрестижніших трофеїв Європи. Я повинен був сказати, що я хочу виграти Лігу Європи? Звичайно, я повинен був ставити завдання в найближчі три роки виграти Лігу чемпіонів. Вважаю, що свою роботу я робив досить кваліфіковано. Єдине, для мене, звичайно, стало розчаруванням, що ми в перший рік не стали чемпіонами, маючи такий відрив. І це в якійсь мірі надломило мене.

Про свою відставку після поразки від "Шерифа"

- Є поразки, коли команда вийшла і зробила все можливе для того, щоб перемогти, але щось не вийшло. А такі поразки як від "Шерифа" боляче б'ють по самолюбству. А все інше - це на совісті гравців. У будь-якій поразці я вважав винним тренера. Я подзвонив президенту і сказав: "Ігоре Михайловичу, все, я свою роботу закінчив, тому що з такою поразкою я не можу далі працювати". Він запитав: "Ви розумієте, від чого Ви відмовляєтеся?". Він зробив все можливе, щоб я залишився. Я відповів, що все розумію, але моє рішення зворотної сили не має. І навів йому достатньо доказів. Доказів, пов'язаних з моїми поглядами на життя. І нехай заспокояться українські фахівці - я пішов без компенсації!

Про свій від'їзд по-англійськи

- Я попрощався з Ігорем Михайловичем і наступного ранку полетів. Гравців ще не було - я відлітав рано. У них був день відпочинку. Повірте, у мене немає ніякої образи ні на гравців і, тим більше, на людей.

Про Сьоміна

 Хочу побажати, щоб все у нього склалося. Переживаю за нього і переживаю за команду. Для мене це команда не стороння. Вона зараз грає дуже добре - я дивився. Повертаються ті гравці, яких я звільнив. Дуже хочу, щоб у Юрія Палича все вийшло добре в чемпіонаті, тому що треба стати чемпіоном, треба вийти в груповий етап.

Про "Рубін"

- Думаю, зараз "Рубін" слабший за команду дворічної давності. Пішли Домінгес, Сємак, Бухаров, а якщо в команді немає лідерів, зірок, то вона перетворюється в середнячка. І вона буде грати в середній футбол.

Читайте також:

Сабо: робота Газзаєва ще позначається на "Динамо"

Газзаєв задоволений своєю роботою в "Динамо"

Луческу звинуватив арбітрів у допомозі "Динамо"

"Рубін" замовив у "Динамо" 110 кілограмів льоду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: