Гендиректор "Карпат": ми з Партією регіонів, бо більше ніхто не пропонував

Гендиректор "Карпат" Ігор Дедишин пояснив, чому він і Степан Юрчишин увійшли до виборчого списку Партії регіонів у Львівську обласну раду.

Ігор Дедишин
ZAXID.NET
Ігор Дедишин
Генеральний директор львівських "Карпат" 33-річний Ігор Дедишин, включений до виборчого списку Партії регіонів під другим номером до обласної ради, прокоментував вчинок фанів "Карпат" у матчі з "Металістом".

"Це право вболівальників, і ми не можемо їм цього заборонити і ніколи не заборонятимемо висловлювати свою позицію, причому незалежно від змісту їхніх звернень, чи то про події в державі, чи у команді, у клубі загалом тощо. Уболівальники не раз готували банери, висловлюючи невдоволення роботою клубу чи грою команди, поведінкою окремих гравців. У цьому не має нічого неприродного, це відбувається в усьому демократичному світі, і ми завжди адекватно ставимося до конструктивної критики. Більше того, якщо на інших стадіонах України подібне було б неможливо, ми всіляко сприяємо, аби думка вболівальників була безперешкодно донесена до громадськості", - сказав Дедишин.

Нагадаємо, що у другому таймі матчу "Карпати" - "Металіст" львівські фанати підняли банер з написом "Йдіть в сраку зі своєю партією районів!!!" Таким чином, уболівальники виступили проти того, що двоє керівників клубу - Ігор Дедишин і Степан Юрчишин - балотуватимуться до місцевих органів влади у списках Партії регіонів.

"Чому саме з Партією регіонів? Все просто - пропозиція була лише від цієї партії. Чомусь інші політичні сили, що всіляко позиціюють себе як націонал-патріотичні, ніколи не звертали і не звертають увагу на клуб, не говорячи вже про те, щоб запросити представників "Карпат" до своїх виборчих списків у місцеві ради", - сказав Дедишин.

"Загалом же, тут справа навіть не в партії і не в політиці, зрештою, яка політика може бути у місцевих радах? Справа у принципі - ми йдемо у місцеві ради відстоювати інтереси клубу і його уболівальників, загалом спорт у регіоні. Адже ми щиро переконані, що розвиток спорту має стати одним з пріоритетних напрямків діяльності міської ради, а не залишатися бідним родичем з простягнутою рукою", - вважає гендиректор "Карпат".

За словами Дедишина перебування двох керівників "Карпат" у владі дозволить володіти інформацією, безпосередньо впливати на рішення, які будуть прийматися у стінах місцевих рад і голосно заявити про свою позицію.

"Якщо ми отримаємо підтримку на виборах і отримаємо депутатські мандати, то можу запевнити всіх, в першу чергу наших уболівальників, що у жодному разі не будемо брати участь у корупційних схемах та кулуарних домовленостях, і вболівальникам клубу не доведеться за нас червоніти. Більше того, ми робитимемо усе, що в наших силах, аби нарешті покласти край цим схемам", - заявив Дедишин.

При цьому Ігор Дедишин і Степан Юрчишин не збираються вступати до лав Партії регіонів.

"Для нас важливо, що Партія Регіонів підтримує "Карпати", а не навпаки. А нав’язувати вболівальникам жодних політичних поглядів чи "радити", за кого голосувати, ми ніколи собі не дозволимо. Це нижче нашої гідності. Жоден працівник клубу чи гравець команди жодним чином не буде залучений до виборчого процесу і тим паче агітаційної кампанії", - додав Дедишин.

Читайте також:

Європа сумнівається в законності місцевих виборів в Україні

У Раді зареєстровано постанову про вибори вже наступної весни

Результати виборів у Харкові й Донецьку вирішені наперед

Американський суддя: Україні необхідні дострокові вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: