Гендиректор "Шахтаря": у футболі настає анархія

В ситуацію повинна втрутитися Федерація футболу України і навести порядок у вітчизняному футболі.

Нинішній розвиток подій у вітчизняному футболі може призвести до повної анархії, вважає генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін.

"Перш за все я не розумію, кому і навіщо це все потрібно. Незалежно від того, яка юридична концепція створення Прем'єр-ліги, вона була створена. У підсумку з'являється клуб, який одним судовим позовом все руйнує. Більш того, на сьогодні виникає питання легітимності змагань, які проходили під егідою Прем'єр-ліги. На підставі чого в такому випадку будуть виступати в Лізі чемпіонів, у Лізі Європи "Шахтар", "Динамо" та інші клуби. Виходить, що минула першість було нелегітимною? Що робити тоді далі? Настає анархія", - вважає Палкін.

На думку Сергія Палкіна, в ситуацію повинна втрутитися Федерація футболу України і своїми рішеннями навести порядок.

"ФФУ повинна поставити велику крапку у цих всіх "розбираннях" і дозволити Прем’єр-лізі нормально працювати. Притому що 11 клубів нормально, без усяких інсинуації та підтасовок, прийшли і вибрали президента. Я не розумію, куди копає "Дніпро" і що в підсумку хоче", - каже гендиректор "Шахтаря".

Нагададаємо, що у понеділок, 6 липня, Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення, що Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга" визнано недійсною і буде призупинено шляхом ліквідації.

Читайте також:

Коломойський: Прем'єр-ліга не є суб'єктом футбольного права

Прем'єр-ліга: "Дніпро" має нести покарання

Данілов: в українському футболі колапс і анархія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: