Гендиректор "Шахтаря": яке було "Динамо", таке воно і є

Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін вважає, що проблеми київського "Динамо" вирішаться за короткий період часу.

Сергій Палкін
shakhtar.com
Сергій Палкін
Генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що боротьба за золоті медалі чемпіонату України ще не завершена. Про це він розповів в інтерв'ю програмі "Профутбол", яка виходить щопонеділка на каналі 2+2.

- Я вважаю, що боротьба не закінчена. Закінчилася перша частина чемпіонату, попереду нас чекає друга, але кожен повинен виконувати те завдання, яке перед собою поставив. Ми будемо відповідати за свої завдання і цілі. Але, чемпіонат не закінчено, все ще попереду, - сказав Палкін. - Нам, звичайно, радісно на душі від того, що є така дистанція, але найголовніше - не розслаблятися і залишитися на цій позиції як можна довше. Це пріоритет професіоналів, які хочуть заявити про себе і довести всій країні, що вони гідні чемпіонства.

- Чи слід сьогоднішній результат "Шахтаря" сприймати як заслугу не тільки команди, але і всієї клубної структури?
- Над результатом, який ми сьогодні маємо, зрозуміло, працювали всі, починаючи з президента клубу і закінчуючи тими людьми, які обслуговують команду. Це єдина комплексна система, в якій кожен працівник робить максимум, для того щоб перша команда досягла того, чого вона досягла. Я вважаю, що у футболі дрібниць не буває. Результати команди - це пік айсберга, який бачать всі, але під ним ховається багато роботи в різних напрямках.

- Як ви вважаєте, це "Шахтар" зараз настільки сильний, або "Динамо" так слабо?
- Я б не брався судити про слабкість «Динамо». Кожен повинен робити свою роботу, і робити її добре. Ми вважаємо, що сьогодні ми зі своїми завданнями справляємося.

А "Динамо" ... Ну, погодьтеся, не може "Динамо" раптом стати слабким. Поясніть мені, що змінилося? У них футболісти перестали грати? Або вони кого-то продали? Яке було "Динамо", таке воно і є. Можливо, у когось щось не виходить, але думаю, що це короткочасні проблеми, які, я вас запевняю, швидко вирішаться.

Якщо поставити запитання: "Яка причина цього результату?" - То я бачу відповідь в тому, що у нас кожна людина знаходиться на своїй позиції і виконує максимум. Ми - одна команда! І всі серйозно заточені на досягнення результату. Це не просто слова. Кожен співробітник нашого клубу дуже серйозно до цього ставиться і переживає за фінальний результат.

- Чи відчувається конкуренція з боку "Металіста", або їм ще рано думати про чемпіонство?
- Я не вважаю, що рано. Більше того, і "Дніпро", і інші команди мають усі шанси для цього. Я вважаю, що чемпіонат країни став сильнішим. Істотно зросли амбіції президентів інших клубів. Це цікаво. Якщо раніше говорили, що є тільки два конкуренти - "Динамо" і "Шахтар", то сьогодні, я думаю, 4-5 клубів можна спокійно заносити до цього списку.

На початку наступного сезону на нас чекає серйозна боротьба, і виникне багато питань: хто буде першим, а хто другим...

Читайте також:

Селезньов: "Дніпро" буде боротися за Лігу чемпіонів

Лужний: "Динамо" треба кращих футболістів, щоб вигравати Лігу чемпіонів

Шевченко визнав, що "Шахтар" є лідером українського футболу

"Шахтар" розгромив "Арсенал" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: