Генсек ФІФА: Катар купив право на проведення чемпіонату світу-2022

Генсек ФІФА Жером Вальк в листуванні з колишнім віце-президентом ФІФА Джеком Уорнером натякнув, що Катар купив чемпіонат світу-2022.

Колишній віце-президент ФІФА Джек Уорнер, який був відсторонений від своїх обов'язків 29 травня, навів текст свого листування з генсеком ФІФА Жеромом Вальком, в якому той недвозначно натякнув, що заявочний комітет Катару за сприяння Мохамеда Бін Хаммама купив право на проведення чемпіонату світу-2022.

"18 травня, коли я зрозумів, що політична боротьба між Блаттером і Бін Хаммамом, виходить з-під контролю, я написав генеральному секретарю ФІФА Жерому Вальку лист, в якому серед усього іншого зауважив, що результати виборів можуть серйозно розколоти арабський світ, і я б хотів попросити Бін Хаммама вийти з перегонів.

На це Жером мені відповів так, цитую: "Я ніколи не розумів, навіщо МБХ (Мохамед Бін Хаммам) вирішив брати участь у виборах. Можливо, він думав, що у нього є шанс, або хотів виразити всю свою неприязнь до Блаттера. Або подумав, що на президентських виборах можна купити ФІФА так само, як і на виборах країни господині ЧС-2022.

Ставлю на те, що він зніме свою кандидатуру. Є можливість зробити це 1 червня після 10-хвилинної промови. Вийшовши до трибуни, він може сказати, що на Блаттера зараз покладаються нові зобов'язання, бла-бла-бла і вийти під оплески. Якщо він зробить це раніше, це буде означати, що він програв. Що ж, він може взяти кілька голосів. Приблизно 60 за підтримки Африканської конфедерації футболу. Це був би смертельний удар, якби президент КОНКАКАФ заявив, що всі члени цього союзу його підтримують. Я не даю жодних порад, просто висловлюю свою думкою про ситуації, що склалася", - розповів Уорнер.

Зазначимо, що 29 травня Бін Хаммам зняв свою кандидатуру. Таким чином, у діючого президента ФІФА Йозефа Блаттера не залишилося конкурентів на президентських виборах, які пройдуть 1 червня.

Читайте також:

Катар може втратити чемпіонату світу з футболу

ФІФА підготувала низку змін до футбольних правил

Блаттер пообіцяв змінити процедуру вибору країн-господарок Чемпіонату Світу з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: