Генсек УЄФА: Україна повинна вирішити проблеми до 4 лютого

Джанні Інфантіно пояснив позицію Європейського футбольного союзу щодо листів УЄФА і ФІФА до Федерації футболу України.

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно пояснив позицію Європейського футбольного союзу щодо листа ФІФА до Федерації футболу України (ФФУ) від 24 січня, в якому йдеться про втручання представників державних органів влади у діяльність національної асоціації.

"Політичне втручання у діяльність футбольних асоціацій заборонено Статутами ФІФА та УЄФА, і це те, що ми не можемо дозволити, - сказав Інфантіно. - Сьогодні ми надіслали листа ФФУ з проханням вжити необхідних, конкретних заходів та надати відповідне підтвердження того, що втручання припинилося, і федерація працює у звичному режимі".

"Українська сторона повинна відрапортувати до 4 лютого", - додав Інфантіно.

При цьому генсек УЄФА пояснив, що Виконавчий комітет УЄФА застосує відповідні заходи, якщо будь-яке втручання триватиме. Покарання означатиме, що українські клуби не зможуть брати участі в турнірах під егідою УЄФА. Крім того, з офіційних європейських змагань виключать і національні команди.

"Виконавчий комітет УЄФА одностайно вирішив, що у разі призупинення членства ФФУ в складі ФІФА проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б нерозумним, - сказав генеральний секретар. - Але, ми впевнені, ситуація може бути швидко вирішена, і це задовольнить усіх".

Нагадаємо, що супротивники Суркіса звинувачують президента ФФУ в лобіюванні інтересів "Динамо", корупції, спекуляції на квитках збірної в кваліфікації ЧС-2010, поганій підготовці збірної до Євро-2012, тощо.

Читайте також:

УЄФА погрожує забрати Євро-2012 в України

Кравчук закликає припинити клоунаду проти українського футболу

ФІФА погрожує Україні дуже жорсткими санкціями

Погрози ФІФА не зупинять опонентів Суркіса

Беззаконня в українському футболі: влада відкрито пішла проти Суркіса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: