Генсек УЄФА задоволений підготовкою Харкова до Євро-2012

Джанні Інфантіно відвідав харківські об'єкти Євро-2012 на предмет готовності до майбутнього чемпіонату Європи.

Джанні Інфантіно
AFP
Інфантіно оглянув об'єкти Євро-2012 в Харкові і поїхав у Київ
12 серпня генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно відвідав харківські об'єкти Євро-2012 на предмет готовності до майбутнього чемпіонату Європи. Візит пройшов в рамках офіційної інспекції українських міст, що приймають Євро-2012.

У харківському аеропорту Джанні Інфантіно оглянув новий термінал, офіційне відкриття якого відбудеться 28 серпня. Він був вражений масштабом виконаної роботи. "Це аеропорт європейського рівня", - підкреслив Інфантіно.

Зазначимо, що новий термінал аеропорту не тільки поб'є рекорди за темпами будівництва (проект реалізований менш, ніж за 2 роки, на 3 місяці раніше, ніж було заплановано), але і стане першим в історії України терміналом, спорудженим на гроші приватного інвестора. Олександр Ярославський, генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Ерво-2012, планує інвестувати в реконструкцію Міжнародного аеропорту "Харків" більше 80 млн доларів, більше половини з яких уже вкладено в будівництво нового терміналу.

У ході візиту на стадіон "Металіст" Інфантіно оглянув адміністративний корпус прибудови до Західної трибуни, відвідав VIP-сектору та роздягальні футболістів, а також вийшов на поле, щоб особисто переконатися у високій якості газону стадіону "Металіст".

В ході бесіди з Олександром Ярославським Інфантіно висловив своє захоплення спортивним комплексом. "Як ви зважилися на реконструкцію стадіону? Ви - божевільний?", - звернувся він до Ярославського.

Генеральний секретар УЄФА також здійснив візит у харківську мерію, де поспілкувався з журналістами. Він в черговий раз акцентував увагу на необхідності вирішення питання з другою тренувальною базою, оскільки реконструйована база ФК "Металіст" у селищі Високий зможе прийняти лише одну команду.

На прес-конференції Інфантіно зазначив, що хорошого аеропорту і сучасної спортивної арени недостатньо для того, щоб вважати місто повноцінно підготовленим до Євро-2012. "Добре, якщо будуть готельні номери, але люди повинні знати, як до них доїхати", - сказав Інфантіно, вказуючи на недостатню підготовку транспортної інфраструктури, відповідальність за яку лежить на місцевій владі.

Інфантіно підкреслив, що сьогодні важливі терміни виконання завдань. Особливо у світлі нової дати наради Наглядової ради УЄФА, яка відбудеться 24 вересня поточного року. Натякаючи на необхідність швидких рішень і активних дій, Інфантіно подарував місту символічні годинник із зворотним відліком часу, що залишився до Євро-2012. Він порадив владі не зменшувати темпу. "Ми будемо на вас тиснути", - пообіцяв Інфантіно.

З Харкова генеральний секретар УЄФА відлетів у Київ.

Читайте також:

Стартував відбірковий турнір на Євро-2012

Інфантіно: Україна проведе фантастичний чемпіонат Європи

Генсек УЄФА: Львів прогресує у підготовці до Євро-2012

Суркіса і Колеснікова перейменували на "СуперГригорія" і "СуперБориса"

ВідеоГенсек УЄФА задоволений підготовкою Харкова до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: