Гол Дібали приніс "Ювентусу" перемогу над "Манчестер Юнайтед" у Лізі чемпіонів

Роналду знову повернувся на "Олд Траффорд" і виграв дуель у свого колишнього клубу.

"Ювентус" в рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів здобув мінімальну перемогу над "Манчестер Юнайтед"1:0.

Єдиним голом у грі відзначився нападник туринців Пауло Дібала на 17-й хвилині - аргентинець виявився першим на підбиранні після подачі Кріштіану Роналду з правого флангу і легко розстріляв Давіда де Хеа.

На 52-й хвилині зірковий португалець міг і сам відзначитися, але воротар "червоних дияволів" витягнув м’яч з дев’ятки в ефектному стрибку.

Команда Жозе Моуріньйо мала гарну нагоду зрівняти рахунок на 75-й хвилині, коли Поль Погба лівою ногою потужно пробив у дальній кут. На превеликий жаль француза, ігровий знаряд влучив у стійку, а потім від спини Войцеха Щесни відлетів за межі поля.

Матч також запам’ятався тим, що на 4-й хвилині на поле вибіг уболівальник, бажаючи особисто привітатися з Роналду. Португалець схвалив витівку фаната, піднявши великий палець догори.

Перемога дозволила "Старій синьйорі" з 9 очками закріпитися на першій сходинці у квартеті H. "Манкуніанці", маючи в активі 4 пункти, йдуть другими.

В іншому матчі групи іспанська "Валенсія" розписала нічию з швейцарським "Янг Бойз"1:1.