Гол екс-футболіста "Шахтаря" не допоміг "Манчестер Юнайтед" здолати новачка чемпіонату

Бразилець Фред відзначився дебютним м’ячем за "червоних дияволів".

У матчі 6-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" зіграв унічию з "Вулверхемптоном"1:1.

На 19-й хвилині матчу "манкуніанців" вивів уперед колишній гравець донецького "Шахтаря" Фред, який точним ударом низом завершив атаку команди після передачі від Поля Погби.

"Вовки" відігралися вже у другому таймі. Жоао Моутінью, отримавши  пас від Хіменеса, ударом у верхній кут воріт шокував Давида Де Хеа на 54-й хвилині гри – 1:1.

Незважаючи на багаточисленні атаки, підопічні Жозе Моурінью не змогли здолати оборону гостей і мусили задовольнитися нічиєю.

Після 8-ми турів у активі "червоних дияволів" 10 очків і п’ята позиція в АПЛ. "Вулверхемптон", своєю чергою, має на бал менше й займає 10 сходинку.