Голкіпер "Динамо" Богуш в Австрії воює з фашистами

Як динамівці готувалися до першого спарингу у сезоні "Проспорт" дізнавався ексклюзивно.

На зборах у горах: київське "Динамо" тренується у Австрії і вже перевірило - скільки здатне забити у ворота суперника, значно нижчого за класом. Підопічні Газаєва переграли клуб місцевої регіональної ліги з рахунком 9:0. У складі киян відзначалися всі, хто міг і хотів.

Як футболісти готувалися до першого спарингу у сезоні "Проспорт" дізнавався ексклюзивно.

Світ розваг динамівців на тренувальному зборі здебільшого віртуальний. Станіслав Богуш бореться з окупантами. Вже пройшов Сталінград. На черзі - нові битви. "Зараз з японцями воюємо", - каже Стас.

Новоспечений чоловік, звісно, сумує за коханою. Смуток розганяє телефоном. "Почути голос дружини, батьків – звісно, це допомагає", - зізнається Богуш.

Станіслав Богуш додав, що стрес знімає відеоіграми: "Мені подобаються також спортивні ігри. А "войнушки" - звісно, зі змістом. Треба перемогти всіх – окупантів фашистських та японських".

Поки Стас, як він сам зізнається, грається в дитинство, Роман Єрьоменко торує інтернет-простір.

"Зараз я з другом спілкуюсь, - каже Роман. – Російською не пишу, Читаю, а писати важко".

Інтернет-розмови – це відчутна економія для сімейного бюджету, у порівнянні з телефонними. Роман Єрьоменко офіційних стосунків зі своєю коханою ще не оформив, але, схоже, у них все серйозно. "Дівчину звати Маріка. Ми разом три роки. У нас серйозні відносини".

Віртуально спілкуватися зі своїми коханими Станіслав Богуш і Роман Єрьоменко будуть ще тиждень. Австрійський збір "Динамо" завершується 7 липня.

Читайте також:

"Динамо" і "Шахтар" - в топ-10 світового рейтингу

"Динамо" підписало півзахисника збірної Туреччини

"Динамо" знову втратило Кравця

ВідеоТиждень тренувань "Динамо"

ВідеоЯк Богуш бореться з окупантами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: