Гольова феєрія: "Шахтар" розгромив "Говерлу" після фантастичного камбеку ужгородців

Ракицький і забив, і асист записав / Фото: ФК Шахтар

Суперники забили на двох 10 м'ячів.

Донецький "Шахтар" переміг в Ужгороді у 23-му турі чемпіонату України, але ж як шокувала "Говерла" іменитого суперника!

Та й рахунок для глядачів - аж 10 голів на двох забили команди! Підсумковий рахунок 7:3 на користь "Шахтаря".

ГОВЕРЛА - ШАХТАР - 3:7. СТАТИСТИКА МАТЧУ

До 18-ї хвилині зустрічі підопічні Луческу вже "наколотили" три голи: двічі забив Гладкий і відзначився Коста.

Здавалось, справу вирішено. Та орендовані динамівці "Говерли" перевернули все з ніг на голову, зробивши неймовірний камбек.

Ще до перерви Хльобас відіграв один м'яч, а після відпочинку ще раз забив Пятову. А Мякушко зрівняв рахунок на 54-й хвилині.

Рахунок 3:3 протримався десять хвилин, після чого Ракицький, Адріано та Степаненко довели до розгрому.

На 90-й хвилині Каверін сфолив проти Гладкого у карному майданчику і арбітр призначив пенальті, який без проблем реалізував Тейшейра. Алекс у гонці бомбардирів зрівнявся за голами із Ярмоленком, Калінічем та Бікфалві - у всіх по 12 м'ячів. На один більше у динамівця Кравця, який очолює таблицю.

Зазначимо, що Ракицький пропустить наступний матч - проти донецького "Металурга", - через перебір карток.

Тож, "Шахтар" набирає 52 бали і піднімається на друге місце у турнірній таблиці, принаймні до неділі, коли свій матч проведе "Дніпро". Відеотрансляцію матчу Дніпро - Зоря дивіться на ТСН Проспорт і каналі 2+2 о 19:30.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Говерла - Шахтар - 3:7. Як орендовані динамівці додали інтриги найрезультативнішому матчу