Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова комісії WADA про ситуацію з допінгом: до Росії повинна бути застосована якась колективна санкція

Докази Родченкова є достовірними.

Голова комісії WADA Річард Макларен прокоментував ситуацію щодо масового вживання допінгу російськими спортсменами.

На його думку, інформатор цієї організації Григорій Родченков має усі докази та достовірні документи, аби довести причетність росіян до заборонених препаратів.

"Ми з Родченковим зустрічалися тричі. Кожен раз серія інтерв'ю тяглася безліч днів. Іноді ми працювали по 12 і більше годин на день. Їхні імена конфіденційні. Але скажу, що в їхньому числі були спортсмени, тренери та чиновники.

Існують методи експертизи електронних даних, які дозволяють визначити, коли саме файл був створений. Безумовно, ми перевірили "Дюшес лист" - він був створений саме тоді, коли про це говорив Родченков. Експертиза банок з пробами також підтверджує його слова. Це оригінальний і достовірний документ. На мій погляд, повинна бути застосована якась колективна санкція. Яка конкретно - дуже складне питання. Слава богу, вирішувати його не мені, а МОК. Санкції повинні поширюватися не тільки на спортсменів, які були викриті в порушеннях правил на Іграх в Сочі", - цитує слова Макларена Спорт-експрес.

Нагадаємо, що через вживання допінгу Міжнародний олімпійський комітет вже забрав у Росії 11 медалей. У наслідок цього, господар Олімпіади-2014 опустився у неофіційному медальному заліку на 3 місце.

Залиште свій коментар

Вибір редакції