Головна арена Євро-2012 отримала офіційний логотип

Офіційним логотипом НСК "Олімпійський" є композиція у вигляді мембранного покриття покрівлі стадіону.

28 квітня у Києві презентовано офіційну емблему київського стадіону НСК "Олімпійський", на якому відбудеться фінал Євро-2012. Офіційним логотипом спортивної арени є композиція у вигляді мембранного покриття покрівлі стадіону.

Автором логотипу є Сергій Мельник з Бердянська. Він отримав фінансову винагороду в розмірі 10 000 гривень та запрошення на урочисте відкриття стадіону.

"Зображення логотипу – це вигляд стадіону зсередини очима глядачів", – розповів брат переможця Олександр.

Загалом в конкурсі на визначення найкращого лого столичної євроарени взяли участь понад 260 робіт від 155 конкурсантів віком від 16 до 72 років з 42 міст України, Росії, Німеччини, Польщі та Швейцарії. Конкурс тривав з 21 по 27 квітня, логотип НСК обирала вся країна шляхом інтерактивного голосування. Шість робіт, які за підсумками набрали найбільшу кількість голосів, були представлені на розгляд журі конкурсу.

Відзначимо, що у церемонії презентації логотипу взяли участь перший заступник голови Нацагенства з питань Євро-2012 Олександр Бірсан, генеральний директор НСК "Олімпійський" Володимир Барковський, Друг Євро-2012 Олексій Михайличенко, представники федерації футболу України та місцевого організаційного комітету Євро-2012, а також члени журі конкурсу.

Читайте також:

Україна не економитиме на дорогах до Євро-2012

Міліція не дозволить дивитись матчі Євро-2012 в спортбарах

У Дніпропетровську забули, що втратили Євро-2012

Кравчук: господарям Євро-2012 не гоже бути папуасами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: