Головний тренер "Динамо" став письменником

Наставник київського "Динамо" написав книгу "Юрій Сьомін: Народний тренер Росії".

Російське видавництво "Городец" випустило в продаж книгу "Юрій Сьомін: Народний тренер Росії", написану одним з найуспішніших тренерів Росії, що нині очолює київське "Динамо", у співавторстві з журналістом Павлом Альошиним.

У книзі описано яскравий і довгий життєвий шлях Юрія Павловича, починаючи від кар'єри гравця і закінчуючи сьогоднішніми днями. Основна частина книги присвячена його роботу в московському "Локомотиві", якому Сьомін віддав близько 20 років.

Втім, не обійшов стороною наставник і свою роботу в київському "Динамо", присвятивши цьому один розділ.

В коментарі про книгу Юрій Сьомін відзначив:

"До ідеї про написання книги ми з Павлом Альошиним прийшли разом. Всі ці роки, поки я працював в "Локомотиві", він провів чимало часу всередині нашого колективу і знав усі процеси, які відбувалися у нас. Втім, там зібрані епізоди не тільки про московський періоді моєї кар'єри, а описані всі етапи життя, аж до переїзду в Київ. Є невеликий розділ і про київське "Динамо", але там тільки про мої перші дні в команді. Більш докладно про новий етап моєї кар'єри, напевно, можна буде прочитати вже в наступній книзі.

В основному ж в книзі приділено велику увагу всім тим людям, які оточували мене ці роки. Це і керівники, і друзі, і гравці. І, звичайно, не міг не написати і про вболівальників. Їх визнання для мене важливіше всіх спортивних перемог. Це моє головне досягнення в кар'єрі.

Зізнаюся, те, що вийшло, мені дуже сподобалось. І це при тому, що книга писалася два роки, і коли ми починали, у мене була одна ситуація, а коли закінчували – вже інша. Але в будь-якому разі мені книга сподобалася. Більш того, я був приємно здивований побаченим фотоілюстраціям. Не знаю, звідки Альошин знайшов ці фотографії, адже багато чого з опублікованого я сам побачив вперше".

Читайте також:

Чемпіонів Європи з футболу купили за 700 тисяч євро

Фанати "Шахтаря" купують квитки на "Динамо" дешевше

Мірча Луческу: все найтяжче для "Шахтаря" позаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: