Гонщики F1 позмагались на картах (відео)

Міхаель Шумахер взяв участь в одній гонці з Феліпе Массою та іншими відомими гонщиками "Формули-1" - але змагання проходили на картах.

В неділю у бразильському Флоріанаполісі відбулися змагання з картингу. Серед учасників гонок було багато представників "Формули-1".

Виграв гонку Рубенс Барікелло, який в сезоні-2008 виступав у "Формулі-1" за "Хонду" і тепер усіма силами намагається втриматись у "Королівських гонках". У першому заїзді Рубенс переміг, а в другому посів п'яте місце.

Торішній переможець гонки легендарний Міхаель Шумахер був четвертим у першому заїзді і зійшов з дистанції у другому, посівши підсумкове восьме місце.

Але головним для гонщиків тут було не перемогти, а відчути швидкість і знову побачитись з друзями. Усі кошти від події пішли на доброчинність.

Дивіться відеосюжет ПРОСПОРТ про бразильську "зіркову" гонку на картах.