Горан Попов: перші дні в "Динамо" дуже важкі

Перший македонець в складі "Динамо" Горан Попов створює враження впевненої в собі людини, яка прийшла до Києва досягати великих перемог.

Перший македонець в складі київського "Динамо" Горан Попов створює враження впевненої в собі людини, яка, придбавши досвід і практику в інших командах, прийшла до Києва досягати великих перемог. У захисті Попов - як скеля. Потужний, фактурний, непоступливий.

- Горане, встиг познайомитися з новими партнерами і яке враження справили тренування Валерія Газзаєва?
- Дуже важкі, особливо в перші дні. Мені потрібен час відчути новий для себе стиль гри. Цього збору та товариських матчів повинно вистачити. Я виступав у клубах Сербії, Греції, Нідерландів, але таких важких тренувань не пригадаю. Хіба що в "Црвені Звезді" давали високі навантаження.

- Щось на тренуваннях здивувало?
- Дуже довга розминка, часом більше півгодини. Після бігу на довгі дистанції непросто на наступний день вставати з ліжка. Але я всі нормативи виконую, ніяких претензій немає. Добре пробіг сім разів по п'ятдесят метрів. Міг би і швидше, але позначилася втома.

- У поєдинку з "Зенітом" вам довірили виконання штрафного...
- У мене сильний удар лівою ногою, ось тренери і сказали пробити. Коли грав за збірну, а скаут "Динамо" Берислав Станоєвич дивився матч, я пробивав зі штрафного метрів з сорока. На жаль, тоді забити не вдалося. Але, мабуть, цю якість він відзначив і розповів тренерам "Динамо". На техніку я практично не пробиваю, а от коли до воріт 30-40 метрів, із задоволенням підходжу до м'яча і прикладаюсь на повну силу. У кар'єрі кілька разів відзначався таким чином.

- Як оціниш гру "Динамо" у матчі з "Зенітом"?
- Ми ще далекі від своєї найкращої гри. Немає повного взаєморозуміння, дає про себе знати втома. За двадцять днів, які залишаються до першого офіційного матчу, ми станемо набагато сильнішими.

- Представляючи гравцем "Динамо", був відзначений ваш універсалізм, можливість грати як в захисті, так і в півзахисті. Цю якість Валерій Газзаєв використовує?
- Поки що складно робити висновки, з "Динамо" тренуюся лише десять днів. На тренуваннях і в грі з "Зенітом" я грав лівого захисника. Цю позицію вважаю для себе рідною. Опорним півзахисником грав лише кілька разів в кар'єрі.

- Як вам один з конкурентів - Андрій Несмачний?
- Відмінний гравець. У команді повинна бути конкуренція, без неї прогрес у футболі неможливий.

- Умови на тренувальному зборі вражають?
- Ще б пак, це одне з найкращих місць, де мені доводилося бувати. Гори, спокій, є всі умови для тренувань і відпочинку. Це ще раз говорить, наскільки "Динамо" серйозний клуб, керівництво якого все робить для великих перемог.

- Ваш слов'янський менталітет допомагає адаптації в нашій команді?
- Так, всі хлопці прийняли мене добре. Багато що з вашої мови я розумію, в іншому допомагає Огнен Вукоєвич і тренер з фізпідготовки Борис Пейрек.

- Горан, як правильно вимовляти ваше прізвище?
- Пòпов (з наголосом на перший склад). Саме так вона звучить нашою мовою.

Читайте також:

Газзаєв: мені сподобалася гра "Динамо" - "Зеніт"

"Динамо" поступилось "Зеніту" - 1:3

Гільєрме повертається в київське "Динамо"

Суркіс хоче залишити Мілевського в "Динамо"

Офіційно! "Динамо" придбало Андре за 8 мільйонів євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: