Гостей Євро-2012 поселять в гуртотижках і селах

Учасники та гості Євро-2012 проживатимуть в курортно-рекреаційних закладах, студентських гуртожитках, в закладах сільського туризму.

Уряд схвалив Концепцію організації розміщення гостей та учасників фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Уряду 10 червня.

Метою Концепції є створення умов для тимчасового проживання учасників, гостей та вболівальників Євро-2012 через розвиток інфраструктури відповідної якості.

Згідно з Концепцією, для розміщення учасників та вболівальників у приймаючих Чемпіонат містах планується збудувати нові готелі, а також реконструювати та переобладнати вже існуючі.

Крім того, передбачається, що учасники та гості Євро-2012 проживатимуть в курортно-рекреаційних закладах, студентських гуртожитках, на річкових та морських круїзних суднах, в закладах сільського туризму.

За попередніми розрахунками, 16 матчів Євро-2012, що відбудуться в Україні, можуть відвідати близько 800 тисяч осіб. Зважаючи на те, що квота України на квитки Чемпіонату становитиме 20% (а на фінальному та півфінальному матчах навіть – 15%), передбачається, що матчі зможуть відвідати понад 640 тисяч іноземних вболівальників.

Крім цього, за вимогами УЄФА Україна має забезпечити розміщення національної футбольної команди України та 7 зарубіжних збірних команд-учасниць Чемпіонату, офіційних осіб, VIP-гостей, спонсорів, акредитованих професіоналів – суддів, фахівців допінг-контролю, журналістів тощо.

У зв’язку з цим в приймаючих містах виникне потреба у великій кількості готелів та інших закладів, спроможних надати якісні послуги тимчасового проживання значній кількості учасників, гостей та вболівальників.

Читайте також:

Україна заплатить за євродороги 40 мільярдів гривень

Тимошенко: підготовка до Євро-2012 проводиться успішно

Ющенко вимагає від Черновецького фінал Євро-2012

Україна на межі втрати Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: