Гостей Євро-2012 поселять в казармах

Донецьк має намір використовувати військові казарми, щоб уболівальники могли відпочити в мінімальних умовах.

Донецька міська влада розглядає можливість залучення казарм для розміщення уболівальників під час чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це повідомив міський голова Олександр Лук'янченко на прес-конференції в Донецьку, що відбулася у вівторок, 1 вересня.

За словами Лук'янченка, влада міста напередодні обговорила з виконавчим директором турніру Мартіном Калленом "цілу низку питань" щодо розміщення гостей Євро-2012. Донецьк має намір піти по шляху Німеччини (ЧС-2006) та Португалії (Євро-2004), які використовували "казарми військових, двоярусні ліжка, щоб уболівальники могли відпочити в мінімальних умовах".

"Найближчим часом я подивлюся стан військового містечка колишнього Військово-політичного училища. Ми там також приймемо рішення по залученню, якщо все буде нормально, цих казарм для масового вболівальника", - сказав міський голова.

Також він відзначив, що питання розміщення гостей чемпіонату в готелях Луганська та Дніпропетровська, звідки їм довелося б добиратися близько трьох годин на матчі в Донецьк, втратили свою актуальність.

"Ми набрали необхідну кількість готелів для розміщення родини УЄФА у себе, на території області, виходячи з розрахунку тих, які є, які будуть модернізуватися, реконструюватися, і тих, які будуть будуватися", - сказав Лук'янченко.

За даними на 31 серпня 2009 року, укладено угоди з 66 готелями щодо розміщення гостей Євро-2012 на 4470 номерів, у тому числі "5 зірок" - 699 номерів, "4 зірки" - 2414 номерів, "3 зірки" - 1357 номерів. Крім того, у стадії будівництва в Донецьку знаходяться 7 готелів на 477 номерів, зазначив мер.

Читайте також:

Почався продаж фальшивих квитків на Євро-2012

Кабмін скасував свою постанову по Євро-2012

Директор Євро-2012 заперечив, що в України відберуть чемпіонат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: