Гран-прі Бахрейну у сезоні-2011 не буде

Таким чином, Гран-прі Індії пройде 30 жовтня, а не 11 грудня, а всього чемпіонат Формули-1 2011 року включить в себе 19 етапів.

Організатори Гран-прі Бахрейну офіційно оголосили про відмову від планів з проведення етапу в сезоні-2011. Таким чином, Гран-прі Індії пройде 30 жовтня, а не 11 грудня, а всього чемпіонат Формули-1 2011 включить в себе 19 етапів.

Глава Міжнародного автодрому Бахрейну Зайєд Рашед Альзаяні заявив, що Бахрейн був би радий провести гонку 30 жовтня в відповідно до рішення Всесвітньої ради, але стало ясно, що ця дата не буде закріплена остаточно.

"Ми повністю поважаємо це рішення. Бахрейн завжди шукав можливість грати позитивну роль у розвитку Формули-1 - від проведення першої гонки Ф-1 на Близькому сході до допомоги іншим країнам у організації їх гонок на нових територіях", - сказав Альзаяні.

Він додав, що у Бахрейну абсолютно немає бажання бачити гонку, яка ще збільшить календар сезону і зменшить насолоду від гонки з боку пілотів, команд та уболівальників.

"Ми хочемо, щоб наша роль у Ф-1 залишалася позитивною і конструктивною, як і раніше. Тому, в інтересах спорту, ми не будемо переслідувати завдання по поверненню гонки в цьому сезоні".

Зі слів глави Міжнародного автодрому Бахрейн з нетерпінням чекає можливості вітати команди, їхніх пілотів і уболівальників наступного року.

"Ми хочемо висловити нашу глибоку вдячність тим, хто нас підтримує, включаючи працівників, волонтерів, спонсорів, приватних бізнесменів і простих людей, для яких рішення на рахунок етапу-2011 стане розчаруванням", - повідомив Зайєд Рашед Альзаяні.

Нагадаємо, що 3 червня Всесвітня рада FIA повернула етап у Бахрейні в календар-2011, однак це рішення ще повинні були схвалити всі команди Формули-1.

При цьому самі стайні були дуже незадоволені перспективою продовжити сезон до середини грудня і побоювалися, що нові хвилювання в Бахрейні призведуть до повторної відміни гонки.

Як повідомлялося, проти повернення Формули-1 в Бахрейн висловився і екс-глава FIA Макс Мослі.

"Якби я був президентом, Формула-1 вирушила б у Бахрейн тільки через мій труп. Уряд використовує гонку, щоб намалювати картинку щасливого життя в Бахрейні".

Читайте також:

Визначено найгучніший болід Формули-1

Мослі: "Якби я був президентом, Формула-1 вирушила б у Бахрейн тільки через мій труп"

Болід Формули-1 збив людину (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: