Гравця "Волині" підозрюють в тому, що він скинув дівчину з дев'ятого поверху

Дівчина впала на купу піску під вікном, це і врятувало її життя.

Гравця "Волинь" Дмитра Задерецького підозрюють у тому, що він викинув свою дівчину з дев'ятого поверху.

Трагедія сталася в Луцьку цієї неділі. З вікна власної квартири під ранок впала 26-річна дівчина Ірина Савчук.

У трагедії сестра та мама звинувачують футболіста "Волині" Задерецького. Кажуть, познайомилися вони півроку тому і ця зустріч стала фатальною.

"Я не сумніваюся, що це хлопець її викинув. Він мав проблеми з алкоголем. В той день між ними сталася сварка. До того ж, в Дмитра була розірвана куртка. Вочевидь, Ірина опиралася", - каже сестра потерпілої.

"Дмитро 26 квітня побив Ірину. Вона навіть написала заяву в поліцію", - додала мати Ірини.

Дівчина впала на купу піску під вікном. Це і врятувало її життя. Нині вона в реанімації міської лікарні Луцька. Вже перенесла дві операції. Лікарі діагностували відкритий перелом черепа, роздроблений таз і численні переломи руки.

У поліції Луцька за цим фактом вже відкрили кримінальне провадження за 128 статтею ККУ (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження). Перевіряють причетність футболіста до трагічного випадку. Дмитро вже дав покази.

За словами начальника Луцького міськвідділу поліції Олега Кічука, хлопець стверджує, що "не встиг втримати дівчину під час падіння, а в поліцію про інцидент не повідомив, бо був у стані афекту".

Залиште свій коментар