Німці визначили вартість гравців київського "Динамо"

Вартість деяких гравців київського "Динамо" підстрибнула у кілька разів під кінець 2008 року.

Завдяки своїм успішним виступам за збірну України і київське "Динамо", яке вперше за 4 роки посіло не останнє місце у груповому турнірі Ліги чемпіонів, форвард клубу Артем Мілевський, захисник Тарас Михалик і півзахисник Олександр Алієв істотно виросли у трансферній вартості. 

Якщо у вересні Мілевський оцінювався у 3,5 млн. євро, Михалик – у 2,75, а Алієв і того менше – у 0,8 млн., то зараз їхня вартість становить 6 млн. у Мілевського з Михаликом і 3,8 – у Алієва. 

Німецький портал transfermarkt.de також наводить приблизну вартість інших гравців "Динамо". Найдорожчим серед гравців клубу залишається Ісмаель Бангура, який тепер оцінюється не у 7, як було до цього сезону, а у 8,5 млн. євро. 

Станіслав Богуш, якого придбали влітку, оцінюється у 3 млн. євро. Два інші новачки клубу – Бетао і Огнен Вукоєвич – оцінюються у 3,5 та 6 млн. відповідно. На півмільйона виросла вартість Папе Діакате – тепер сенегалець коштує 5 млн. євро. 

А ось Олександр Шовковський і Максим Шацьких, яких влітку оцінювали у 3 і 4 млн., тепер мають вартість 1,5 і 3 млн. євро відповідно. 

Загальна вартість гравців "Динамо" (30 футболістів) становить 82,55 млн. євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: