Григорій Суркіс: переслідую єдину мету - врятувати наш футбол

Григорій Суркіс підбив підсумки загальних зборів учасників Прем’єр-ліги.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс підбив підсумки загальних зборів учасників Прем’єр-ліги.

- Мене як президента національної асоціації не може не засмучувати те, що Прем'єр-ліга і український футбол фактично розкололися на дві частини. Але переконаний, що обом сторонам має вистачити здорового глузду, щоб зібратися в одній аудиторії і прийняти рішення, які б дали можливість прогресувати нашого клубного футболу. Як голова федерації можу вас запевнити, що ФФУ і я особисто зробимо все можливе, щоб примирити опонентів.

- Що буде далі? Хто очолить Прем'єр-лігу?
- Це питання треба буде розв'язати власникам клубів або тим, хто наділений відповідними повноваженнями, після того, як в установленому порядку буде зареєстрований новий статут.

Сьогоднішнє засідання ще раз продемонструвало, що раз статут був незаконний, і вибори президента проводилися з його порушеннями, то після перереєстрації буде оголошений конкурс на заміщення посади голови ліги.

- Федерація дала для цього Прем'єр-лізі якісь терміни?
- ФФУ не дає жодних термінів, тому що ультиматуми в даному випадку ні до чого. Завдання цих зборів полягало в тому, щоб вийти з глухого кута законодавчої системи координат. І це, на мій погляд, найважливіше завдання, було виконано.

Єдине, про що шкодую: сьогодні зібралися не всі учасники Прем'єр-ліги. Тому певні проблеми, вважаю, все ж таки залишаються, оскільки порушення етичних норм, які дають можливість футбольному спільноті бути єдиним кулаком, не дозволять надалі безперешкодно здійснювати футбольну діяльність.

- Коли, на ваш погляд, можуть відбутися нові вибори?
- Сьогодні було ухвалено рішення, що вони відбудуться не раніше ніж через 21 день після того, як буде зареєстрований новий статут.

- Які кроки будуть робитися, щоб примирити сторони?
- Я застосую всі інструменти, які існують в природі, щоб у відповідності зі здоровим глуздом цей конфлікт не був доведений до абсурду і не заважав розвиватися українському футболу.

- Ви в чомусь підтримуєте клуби, які відкололися від Прем'єр-ліги?
- Коментувати дії тієї чи іншої групи – ваш привілей. Мені ж займатися цим не хочеться. Я переслідую єдину мету – відновлення повноцінного життя всього футбольного господарства України...

Читайте також:

Ігор Суркіс: "Динамо" в опозиції

Президенти футбольних клубів домовились про перевибори

Гінер: чемпіонати Росії і України треба об'єднати

ВідеоГригорій Суркіс рятуватиме футбол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: