Григорій Суркіс - про матч "Металіст" - "Карпати"

Григорій Суркіс розповів про ситуацію навколо розслідування матчу "Металіст" - "Карпати".

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Григорій Суркіс розповів про те, як проходив розгляд найбільш важливого пункту порядку денного Виконкому: справа про можливо договірний матч 26-го туру чемпіонату Украіни-2007/08 "Металіст" - "Карпати" (4:0).

- Немає жодних коментарів крім одного: ми заслухали підсумки роботи комітету етики та чесної гри, вивчити ситуацію з матчем "Металіст" - "Карпати". Після цього Виконком прийняв рішення, не обговорюючи, передати всі документи на розгляд у Контрольно-дисциплінарний комітет - тепер він займеться цим питанням.

- Тож чи був матч договірним?
- Повторюю, ніяких висновків від мене сьогодні ви не почуєте: ситуація конфіденційна. Якби я зараз почав відповідати на ваші запитання, це могло б бути розцінено як тиск на КДК. Можу сказати одне: всі члени виконкому, крім Сергія Стороженка, голосували за це рішення.

При цьому ми не відкривали дискусію і навіть не починали дебатів. Я лише нагадав колегам, з чого все почалося: пан Єфремов приніс пану Бандурко диск, тим самим ініціювавши це розслідування. Якими будуть висновки КДК, ми дізнаємося після того, як будуть розглянуті всі питання, пов'язані з цим матчем. Поки у мене немає підстав кваліфікувати цей матч як договірної.

- Складається враження, що усе спустять на гальмах ...
- Хочу підкреслити: КДК буде проводити власне розслідування, не залежне від розслідування комітету етики і чесної гри.

- На цьому засіданні ви дивилися відеозапис, наданий "Карпатами"?
- Я його не дивився навіть тоді, коли вперше почув про існування запису від Бандурка. Потім було кілька суперечливих висловлювань та інтерв'ю пана Єфремова, який, як я вже сказав, передав Бандурко цей диск. УЄФА і ФІФА досить жорстко ставить питання про договірні матчі, про корупцію серед арбітрів і функціонерів.

- Ви прихильник того, щоб жорстко карати винних?
- Вважаю, що недоречно президентові національної асоціації, який не впливає на прийняття рішення, висловлюватися з цього приводу. Можливо, покарання і не потрібно-якщо вина не буде доведена.

- Чому Стороженко вийшов із залу таким збудженим?
- Сергій Михайлович хотів відкрити дебати, а члени виконкому вирішили, що процедурою дебати не передбачені. Тобто ми вислухали - і передали. Мабуть, подібна ситуація його не влаштувала. Це нерви і не більше того. Сергій Стороженко - хороший фахівець, наш товариш і друг. Мати свою, відмінну від інших позицію, - це його право. Але всі, крім нього, вважають, що дебати з цього приводу відкривати не потрібно.

- Коли в цій справі буде поставлена крапка?
- Цього я не знаю ...

Читайте також:

Стороженко: "Металіст" і "Карпати" будуть виключені з Прем'єр-ліги

ФФУ буде розслідувати матч "Металіст" - "Карпати"

Суркіс доведе наявність договірних матчів у чемпіонаті України

Маркевич: прокуратура розібралася у справі "Металіста"

Колишній футболіст "Динамо" розповів про договірні матчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: