Григорій Суркіс: рішення УЄФА суворе, але вірне

Григорій Суркіс не сумнівається, що Львів, Донецьк та Харків виконають потрібні умови УЄФА.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс підсумував рішення Виконавчого Комітету УЄФА щодо вибору міст-господарів Євро-2012.

"Це історичне рішення, яке підтвердило, що Євро-2012 відбудеться в Україні та Польщі. Хочу підкреслити мудрість і терпеливість членів Виконавчого Комітету та президента Мішеля Платіні, які зробили важкий вибір. Рішення було суворим, але вірним", - сказав Суркіс.

"Не сумніваюсь, що Львів, Донецьк та Харків виконають потрібні умови УЄФА і в грудні можна буде оголосити, що турнір відбудеться у чотирьох польських і чотирьох українських містах. Найважливіше, що залишився рівним поділ, адже від самого початку ми граємо з Польщею в одній команді", - додав президент ФФУ.

Григорій Суркіс розповів, що в Україні панує важка господарська і політична ситуація. Наближаються також вибори президента. "Вірю, що усі кандидати будуть повністю підтримувати реалізацію проекту Євро-2012", - зазначив Григорій Суркіс.

У свою чергу на покращення фінансової ситуації позитивно вплинули позики, які отримала Україна від МВФ. Вони мають стати імпульсом для інвесторів. На думку Суркіса хороша організація турніру підтвердить старання України, яка в майбутньому хотіла б стати членом ЄС.

Три українські міста: Львів, Донецьк та Харків найбільші проблеми мають із розбудовою аеропортів. УЄФА оцінила, що саме повітряний рух буде ключовим для організації турніру в Україні. З цього приводу до 30 листопада вказані міста мають покращити ситуацію в цьому аспекті.

"Я є членом Виконавчого Комітету УЄФА і запевняю усіх – якщо Україна не буде готова, то я перший голосно про це скажу" - наголосив Суркіс.

Турнір не зможуть організувати такі міста як Краків, Хожув, Одеса. Відпав також Дніпропетровськ, який початково мав підписаний контракт з УЄФА. "Співчуваю мешканцям цих міст. Таке життя – перемагає лише найкращий", – підсумував Григорій Суркіс.

Зазначимо, що 13 травня Виконком УЄФА прийняв низку рішень по містах, де повинні проводитися матчі Євро-2012.

Читайте також:

Названо причини втрати Дніпропетровськом Євро-2012

Києву не дали проведення фіналу Євро-2012

Євро-2012: гарантії проведення матчів отримав лише Київ

УЄФА позбавила Дніпропетровськ і Одесу Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: