Григорій Суркіс спростував чутки про "таємне рішення" УЄФА

Григорій Суркіс різко спростував чутки про так зване "таємне рішення" УЄФА.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс різко спростував чутки про так зване "таємне рішення" УЄФА, щодо розподілу міст, що прийматимуть матчі Євро-2012.

Інформація про те, що начебто Мішель Платіні уже відмовив Донецьку, Дніпропетровську та Харкову не може мати під собою жодного підґрунтя, адже за словами Суркіса, час що залишився до ухвалення остаточного рішення, як раз і відвели представникам міст, аби використати всі свої шанси.

"Зараз підсумкове рішення по розподілу міст у двох країнах Україні та Польщі, як не дивно, залежить не лише від УЄФА, а і від владних мужів. я сподіваюся, що батьки міст чітко усвідомили, що ці три тижні, які залишилися до засідання європейської футбольної спілки в Бухаресті, як раз фінальна пряма", - зазначив Григорій Суркіс.

"Цей час в усіх українських, а так само і польських містах, намагаються провести максимально насичено, довести зараз свою спроможність і чіткість своїх планів, і з максимальною відповідальністю підійти до реалізації своїх програм у життя. Це стосується всіх без винятку міст, це чітка і чесна позиція Мішеля Платіні, і лише у середині травня, коли буде проаналізовано роботу оргкомітетів міст за весь період, УЄФА визначиться зі своїм рішенням", - наголошує президент ФФУ.

"Я вже говорив, і зараз наголошую ще раз: наша спільна з польською стороною позиція така: ми за повний паритет, за рівні шанси. Те, що зараз намагаються роздути в пресі за три тижні до виконкому, просто смішно", - зазначив Суркіс.

"Навіть якби мені запропонували мої колеги з УЄФА, чи не хочу я отримати більше вакансій, ніж Польща, то я би перший заперечував проти цього. Наш головний принцип паритет, і без нього, без взаємної поваги ми не мислимо ніякої співпраці", - підсумував глава ФФУ.

Читайте також:

Мішель Платіні готує Україні неприємний сюрприз

"Олімпійський" оживе в червні 2011 року

Польща не встигає з підготовкою до Євро-2012

Григорій Суркіс: Євро-2012 має бути проведене у форматі 4-4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: