Григорій Суркіс: Євро-2012 має бути проведене у форматі 4-4

Григорій Суркіс в черговий раз нагадав польським колегами про те, що країни знаходяться в одній команді та спільно організовують чемпіонат Європи.

Президент ФФУ Григорій Суркіс в ефірі телеканалу TVP відреагував на чергові розмови та чутки з приводу розподілу міст, які прийматимуть матчі Євро-2012.

Як відзначають польські видання, з української сторони на голови поляків, які розповсюджують спекуляції навколо чемпіонату, зараз "сиплються громи і блискавки".

"Ми твердо стоїмо на позиції, що Євро має бути проведене у форматі 4-4. Я би хотів, щоб поляки голосно і рішучо заявляли теж саме. Ми маємо бути солідарними", - сказав Суркіс.

Григорій Михайлович в черговий раз нагадав польським колегами про те, що країни знаходяться в одній команді та спільно організовують чемпіонат Європи.

Крім того, президент ФФУ зауважив, що полякам бракує солідарності, а також нагадав, що українці вірили в PZPN навіть у найскладніших моментах, роз'яснювали позицію поляків перед УЄФА у тих неконтрольованих ситуаціях, що мали місце у найважливіший момент боротьби за право організовувати Євро-2012.

"Питання про те скільки польських та скільки українських міст мають приймати матчі Євро, в цілому, не заслуговує на мою увагу", - резюмував Григорій Суркіс.

Читайте також:

Ухвалено проект реконструкції НСК "Олімпійський"

Протистояння "Шахтаря" і ФФУ не завершилось

Мішель Платіні: неможливо, щоб Україна втратила Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: