Григорій Суркіс отримав нові посади в УЄФА

Григорій Суркіс очолив Комітет змагань національних збірних, а також обійняв посаду заступника глави Комітету стадіонів і безпеки.

В УЄФА оприлюднили новий перелік членів комітетів на період із 1 липня 2011 року по 30 червня 2013-го, а також склад своїх дисциплінарних органів - Контрольно-дисциплінарної інстанції та Апеляційної інстанції - на період із 1 липня 2011 року по 30 червня 2015-го.

Зокрема, член виконкому УЄФА та ФІФА, президент ФФУ Григорій Суркіс очолив Комітет змагань національних збірних УЄФА, а також обійняв посаду заступника глави Комітету стадіонів і безпеки УЄФА.

Функції члена Комітету футзалу та пляжного футболу УЄФА покладені на чільника Асоціації міні-футболу (футзалу) України Геннадія Лисенчука. А серед Дисциплінарних інспекторів УЄФА відтепер працюватиме Ганна Бордюгова, керівник юридичного відділу ФФУ.

На новий термін підтверджені повноваження першого віце-президента та виконавчого директора ФФУ Олександра Бандурка (член Комітету національних асоціацій УЄФА), заступника голови Апеляційного комітету української федерації Ольги Жуковської (член Апеляційної інстанції УЄФА), керівника відділу розвитку змагань ФФУ Володимира Чорно-Іванова (член Комітету клубного ліцензування УЄФА).

Крім того, одним із керівників Суддівського комітету УЄФА, як і раніше, є куратор системи арбітражу в Україні - італійський фахівець П'єрлуїджі Колліна.

Зазначимо, що до процесу визначення політики УЄФА щодо питань розвитку європейського футболу залучено 19 комітетів. Вони обговорюють різноманітні актуальні аспекти - від медицини та трансферів до фінансів і формату змагань УЄФА, а також надають консультації та рекомендації. Крім того, комітети вносять пропозиції на розгляд Виконавчому комітету УЄФА.

Читайте також:

"Волинь" і "Таврія" забили 10 голів

Похід Руні в туалет спричинив масову бійку

"Шахтар" виграв перший трофей у новому сезоні

Німкеня створила еротичний календар до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: