Григорій Суркіс: у збірної України є повноцінний тренер

Григорій Суркіс розповів останні новини щодо призначення головного тренера збірної України.

Президент ФФУ Григорій Суркіс відвідав товариський матч між учасниками молодіжного Євро-2011 - збірними України та Ісландії (3:2). По завершенні гри очільник українського футболу відповів на запитання журналістів.

- Коли я перебуваю в країні, то завжди відвідую матчі збірних усіх рівнів. Переглядаючи ці ігри я намагаюся зрозуміти який на сьогоднішній день ступінь підготовки найближчого резерву, що у найближчий час здатний посилити національну команду. Власне кажучи, з такими словами я після гри звернувся до хлопців.

Ті хлопці, які вже мають досвід виступу за національну збірну, але в силу віку ще можуть виступати за "молодіжку" на своєму прикладі повинні підтягувати за собою інших хлопців. Чим більше хлопців з команди Яковенка потраплять в національну збірну, тим краще для нас.

Власне, це і є наша надія напередодні Євро-2012, яка пройде перевірку крізь призму такого фундаментального турніру, як чемпіонат Європи серед молодіжних команд. На якому, у свою чергу українці можуть не тільки зайняти високе місце, але і вперше у своїй історії можуть претендувати на потрапляння на Олімпіаду.

Національна асоціація, тренери збірних різного вікового рівня роблять все від себе залежне, щоб постійно демонструвати рівень українського футболу.

- Коли у національної збірної України з'явиться повноцінний головний тренер?
- Я вважаю, що у нашої збірної повноцінний головний тренер. Не розумію домисли, які підігріваються пресою, про те, що Калитвинцев з префіксом "в.о." і без нього - це дві різні людини. Ні, це один і той самий чоловік, який сумлінно виконує свою роботу. А до горезвісного префіксу нас привели певні обставини. ФФУ - відкрита організація, і якщо Калитвинцев позбудеться префіксу "в.о.", ви відразу ж про це дізнаєтеся.

- Тобто, нового тренера збірної не варто чекати, а слід просто дочекатися зняття приставки?
- Я такого не говорив. Такі рішення приймаю не я, а Виконком ФФУ. Шляхом консультацій, обміну думок. 30 числа ми проведемо Виконком, на якому одним з питань буде ситуація з головним тренером збірної. Але це не означає, що 30 числа ми дізнаємося ім'я нового тренера збірної. А може і дізнаємося, час покаже.

- Чи ведете ви зараз переговори з потенційними кандидатами на місце тренера збірної?
- Я не веду ні з ким переговори.

Читайте також:

Тренер збірної Італії оголосив склад на матч з Україною

Тимощук: нам до снаги обіграти Італію

Девіч: маємо всі компоненти для перемоги над Італією

Шовковський нічого не знає про нову збірну Італії

Шевченко: з Італією буде дуже цікава гра

Калитвинцев: кістяк збірної до Євро-2012 готовий на 80 відсотків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: