Григорій Суркіс: Євро-2012 повинен стати найкращим турніром

Григорій Суркіс розповів, що підготовка до чемпіонату Європи йде згідно графіків.

Президент ФФУ Григорій Суркіс в інтерв'ю польським ЗМІ розповів останні новини про підготовку України до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

- Чи є поділ приймаючих міст Євро-2012 остаточним? Нічого не змінилося останнім часом?
- Якщо мова йде про українські міста, то нічого не змінилося. В Києві гостюватимуть фіналісти турніру, а в Харкові, Донецьку та Львові відбудуться матчі Євро. Не маю жодних сумнівів в тому, що так і буде. Я отримав переконання в цьому місяць тому, коли Україну відвідав президент УЄФА Мішель Платіні. Його висловлювання про стан підготовки були оптимістичними.

- Україна вже ввела в експлуатацію два стадіони – в Донецьку і Харкові. В Польщі ще не збудували жоден з об’єктів, що будують до Євро-2012. Чи означає це, що Ваша країна готова краще за Польщу?
- Організацію до Євро ми не розглядаємо, як суперництво двох країн. Ми не діємо за принципом хто кращий, а хто гірший. У нас є два готові стадіони. Але в Варшаві вже звели новий термінал аеропорту, а в Києві ще ні.

- До фінального турніру залишилося близько двох років, і немало часу пройшло з того часу, як Польща та Україна отримали право на організацію Євро-2012. Який період у підготовці був найскладнішим до цього часу?
- Весь час ми в Україні ведемо боротьбу з будівництвом стадіонів, готелів, інфраструктури. Ми мусимо постаратися, щоб УЄФА після закінчення події сказав, що це був найкращий турнір з усіх проведених. То буде найбільшою нагородою за вкладені зусилля.

- Як Ви оцінюєте визначення людей, які мають сприяти промоції Євро-2012?
- Про Сергія Бубку і Валерія Борзова я не повинен розповідати, бо такі особистості відомі в усьому світі. Такою самою виглядає ситуація й з іншими. Візьміть президента Лєха Валенсу. Його авторитет, його Нобелівська премія, його репутація як людини, що дала новий імпульс Польщі, може виявитися новим стимулом для того, щоб завдяки організації фінальної частини чемпіонату Європи обидві країни знайшли собі нових друзів.

Читайте також:

НСК "Олімпійський" буде відкрито в червні 2011 року

Вакарчук напише пісню для Євро-2012

Всі результати 1-го туру відбору на Євро-2012

Букмекери назвали фаворитів Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: