Громадяни України не грали за клуб "Карпаталья" на чемпіонаті невизнаних країн

Сім гравців команди - вихідці із Закарпаття, проте вони громадянини Угорщини.

Жоден гравець команди "Карпаталья" (Kárpátalja), що під українсько-угорським прапором взяла участь у так званому чемпіонаті серед невизнаних країн (CONIFA), не має українського громадянства та не грає в українських клубах.

Про це повідомив прес-секретар Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас.

"У цій команді є сім гравців - вихідців із Закарпаття. Кілька з них колись грали у футбольних клубах Закарпатської області, в тому числі у ФК "Говерла". Зараз жоден із них не є гравцем жодного Закарпатського клубу. Усі вони - громадяни Угорщини", - розповів Галас, якого цитує "Громадське радіо".

За його словами, кілька гравців часом відвідують Закарпаття, тому що приїжджають в гості до родичів.

"Тільки-но хтось з них з’явиться в області, з ними одразу буде проведена бесіда співробітниками СБУ", - додав Галас.

На запитання про присутність українського стягу на гербі команди представник держадміністрації зазначив, що це є категорично неприйнятним та саме з цього приводу співробітники Служби безпеки України і проводитимуть бесіду.

Також Галас підтвердив, що виступ команди у чемпіонаті організував чинний депутат Береговської райради від Демократичної партії угорців України Тибор Феєш. Після повернення в Україну з ним також спілкуватимуться правоохоронці.

Тим часом СБУ перевіряє інформацію щодо участі у так званому чемпіонаті світу серед невизнаних держав осіб, зареєстрованих у Закарпатській області.

Раніше Федерація футболу України заявила, що покарає українських футболістів за участь у цьому турнірі.

Нагадаємо, "Карпаталья" перемогла на так званому "Кубку світу" серед невизнаних країн. На "турнір" також пробивалися команди "ДНР" та "ЛНР", але вони не подолали кваліфікацію.

Залиште свій коментар