Грозний: збірну України повинен очолити українець

В’ячеслав Грозний поділився своєю думкою щодо питання, хто повинен очолити збірну України.

Відомий український футбольний тренер В’ячеслав Грозний поділився своєю думкою щодо питання, хто повинен очолити збірну України.

- В'ячеславе Вікторовичу, як вважаєте, в збірну України потрібно запросити іноземного тренера або шукати свої кадри?
- Збірну України повинен очолити наш тренер. Тільки український фахівець досконально знає можливості наших футболістів, наш менталітет. Якщо приїде іноземець, то він тут нічого не втрачає. Якщо не вийде, він візьме свої гроші за контрактом і поїде. А українець у себе вдома зробить все, для того щоб збірна заграла.

Іноземець прийде після чемпіонату світу на все готовеньке, не підготувавши у нас жодного нашого футболіста. Та поки іноземець нашу мову вивчить, чемпіонат Європи 2012 року закінчитися. Так не повинно бути. Наші тренери нічим не гірші за іноземців, і це українські фахівці не раз доводили. Іноземцям в наших умовах важко працювати, а ми до всього звикли.

- Ті ж росіяни запросили Гуса Хідінка, після чого їхня збірна заграла у красивий футбол...
- Згоден, але я можу сказати, що при Романцеві збірна теж грала не погано, потрапляла на чемпіонати Європи та світу. При ньому виросло чимало футболістів. Романцев, повірте, тренер не гірший за Хідінка. Просто Гууса забезпечили такими умовами, яких не було у жодного російського тренера. Якщо б Романцеву зробили такі умови (я не лише про фінансові, а про підтримку на всіх рівнях), в Росії ніколи б не було питання про іноземного тренера. Гус Хуудінк дуже хороший тренер, але Романцев ні в чому йому не поступається.

Читайте також:

Збірна України з футболу зазнала нищівної поразки від Росії

Блохін: Луческу і Маркевич - це нереальні кандидати у збірну

Луческу і Калитвинцев - головні кандидати у збірну України

Михайличенко: я знаю, що робити зі збірною України

Україна зіграє з Нідерландами і відмовилася від матчу з Іспанією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: