Грузинські спортсмени бояться їхати до Сочі

МОК вважає, що під час проведення у Сочі Олімпіади ані її учасникам, ані її гостям нічого не загрожуватиме.

Президент Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) Патрік Хікі заявив, що Олімпійські ігри 2014 року відбудуться у Сочі і не будуть перенесені до іншої країни. Хікі зробив свою заяву на Генеральній асамблеї ЄОК у Стамбулі у відповідь на пропозицію Грузії змінити місце проведення Ігор-2014 з міркувань безпеки. 

Після виступу на Асамблеї глави оргкомітету Сочі-2014 Дмитра Чернишенка слово взяли члени грузинської делегації. Вони підняли питання про перенесення Олімпіади до іншої країни, оскільки в Сочі глядачам і спортсменам не може бути гарантована безпека. Грузинська делегація вказала на географічну близькість Сочі до Південної Осетії, де влітку 2008 року відбувся військовий конфлікт. 

Хікі відзначив, що ЄОК не займається політикою. За словами президента ЄОК, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) повністю задоволений гарантіями, які надали оргкомітет Сочі-2014 та уряд Росії. 

Раніше на цьому тижні Олімпійський комітет Грузії направив звернення до керівництва МОК з проханням перенести Олімпіаду-2014. Губернатор австрійської федеральної землі Зальцбург Габі Бургшталлер заявила в інтерв'ю одному з австрійських видань, що Олімпіаду замість Сочі готовий прийняти Зальцбург.
.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: