Гурвіц: в Одесі не втрачають надії на Євро-2012

Едуард Гурвіц вважає, що виключення Одеси з числа міст-господарів Євро-2012, є принизливим і для України, і для футболу в цілому.

Едуард Гурвіц
Таймер Одесса
Едуард Гурвіц
Мер Одеси Едуард Гурвіц вважає, що рішення УЄФА щодо визначення міст, яким довірено право прийняти матчі фінальної частини Євро-2012, є принизливим і для України, і для футболу в цілому.

"Історія з відлученням Одеси від Євро-2012 залишила неприємний осад в душі кожного одесита. Абсурдність того рішення, що принизило і Україну, і футбол, демонстративно не помічають тільки члени Виконкому УЄФА і керівники ФФУ", - заявив Гурвіц.

"Але в Одесі не втрачають надії. До речі, від запропонованого нами розгляду спору в Міжнародному спортивному арбітражі міста Лозанни керівники УЄФА відмовилися, що, загалом, цілком зрозуміло: адже якби справа дійшла до судового розгляду, УЄФА довелося б спростовувати висновки власних експертів, що поставили нас на друге після Києва місце, - каже Гурвіц. - Але в усьому цьому була і своя позитивна сторона: за останні місяці ми одержали багато сотень листів і телеграм підтримки з міст-побратимів, від Одеських земляцтв і дипломатичних місій десятків країн світу. На оголошений з ініціативи одеситів Міжнародний конкурс карикатур Fair Play свої роботи надіслали 226 авторів з 52 країн світу, включаючи такі «нефутбольні» держави, як Монголія, Китай, Індонезія, М'янма, Ірак і т.д. Багато робіт прийшло і з батьківщини Мішеля Платіні".

Нагадаємо, що згідно рішення Виконкому КЄФА, Одеса разом з Дніпропетровськом були виключені з числа приймаючих міст Євро-2012, квартет яких від України склали Київ, Львів, Донецьк і Харків.

Читайте також:

Гостей Євро-2012 поселять в казармах

Почався продаж фальшивих квитків на Євро-2012

Директор Євро-2012 заперечив, що в України відберуть чемпіонат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: