Гвардіола про своє вилучення: сказав, що ми забили чистий гол

Керманич "городян" віддав належне "Ліверпулю".

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола прокоментував матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти "Ліверпуля".

Іспанець заявив, що його вилучення було пов'язано з незарахованим голом Лероя Сане, який було забито у першій половині зустрічі.

"Сказав, що Лерой Сане забив чистий гол, тому мене і вигнали. Все могло скластися інакше, якби рахунок став 2:0. Ця ситуація відрізняється від скасованих голів Салаха і Габріеля Жезуса на Анфілді", - цитує слова Гвардіоли BBC.

Зазначимо, що головний арбітр відправив Гвардіолу на трибуни після першого тайму зустрічі.

Тим не менш, попри цю ситуацію, Гвардіола привітав "червоних" з виходом до півфіналу, сподіваючись, що команда Юргена Клоппа гідно представить Англію у Європі.

"Привітання Ліверпулю, сподіваюся, що вони добре представлять Англію в півфіналі. Це топ-команда з топ-тренером. Я б сказав, що вони заслуговують зіграти у фіналі.

Ми грали проти дуже сильної команди. Подивіться на Барселону! Це дуже особливий турнір. На Анфілді нам не вдавалося створювати моменти, хоча в другому таймі ми грали краще. А вдома - в першому таймі. Але нам протистояла виняткова команда", - цитує слова Гвардіоли офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, що "городяни" поступилися "Ліверпулю" з рахунком 1:2, та як наслідок, покинули Лігу чемпіонів.