Хацкевич про матч "Динамо" – "Сендербеу": вам краще не знати, що я їм сказав у перерві

Керманич розкритикував центральних захисників.

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував вольову перемогу над "Скендербеу" (3:1) у 1-му турі Ліги Європи.

Динамівці провели два різних тайми, пропустивши "в роздягальню", а після перерви забили три голи.

"Буквально три дні тому у нас тайми теж відрізнялися в плані агресивної гри в атаці. У чому причина? У тому, що два центральних захисники, від яких вимагається швидкий початок атак, зміна напрямку, дуже багато грали поперек і назад.

Це неправильно. У нас не було гравця між лініями, який вів би гру і загострював її. У другому таймі був потужний початок, дуже добре увійшов у гру Мораєс.

Після другого м'яча ми вже контролювали хід гри. Головне, що ми добилися перемоги в першій грі. Але вам краще не знати, що я сказав футболістам у перерві", - сказав керманич на післяматчевій прес-конференції.

28-го вересня "Динамо" проведе гру на виїзді з "Партизаном" (22:05), який зіграв у нічию з "Янг Бойз" (1:1).