Хацкевич про матч з АЕКом: Було домашнє суддівство

Керманич "біло-синіх" проаналізував гру.

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич не надто задоволений першим матчем своєї команди в 1/16 фіналу Ліги Європи проти АЕКа, який завершився нічиєю.

Також спеціаліст наголосив, що суддівство у матчі було "домашнім".

"Динамо" і не виграло, і не програло - ми сьогодні провели лише перший тайм нашої двоматчевої дуелі з АЕКом. Вдалося забити гол на чужому полі. Не вдалося довести матч до перемоги. У контратаках нам потрібно було грати сміливіше. Зрозуміло, що в другому таймі ми вже більшою мірою позиційно оборонялися, але відпрацювали надійно, за винятком моменту з пропущеним голом, де недопрацювали.

Володіння м'ячем у другому таймі було більше у АЕКа, але за темпом ми витримали. Тепер з кожним матчем треба додавати. Багато фолів? Відповім коротко: сьогодні було "домашнє суддівство", - розповів Хацкевич.

Нагадаємо, кияни зіграли внічию з грецьким АЕКом у виїзному матчі 1/16 фіналу Ліги Європи  – 1:1.

Наступний матч "Динамо" проведе в неділю, 18-го лютого, вдома з донецьким "Олімпіком" в чемпіонаті України. А в наступний четвер, 22-го лютого, команда в повторному матчі зіграє вдома з АЕКом.