Хацкевич про поразку від "Янг Бойз": Сподіваюся, таких матчів більше не буде

Керманич попросив підтримки у вболівальників.

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував поразку від "Янг Бойз" і виліт з Ліги чемпіонів.

"Біло-сині" поступилися в Берні у матчі-відповіді 3-го туру кваліфікації з рахунком 0:2, і через виїзний гол швейцарців покинули турнір.

"Що трапилося? Взагалі не зрозуміло, особливо в першому таймі. Взагалі не могли зав'язати гру, всі такі були затиснуті. Швидкий гол вплинув.

У другому таймі щось десь почало виходити. Але по такій грі ми не заслуговували позитивного результату.

Важко, але треба тримати удар, і виходити грати у футбол. Сказав хлопцям, що ми разом виграємо і разом програємо.

В агресивності ми поступилися. Чому – це переговоримо, коли заспокоїмося. Сподіваюся, таких матчів більше не буде.

Посилення команди? Ми в пошуку крайнього лівого захисника.

Що скажу вболівальникам? Уболівальникам важко, нам важко. Підтримка потрібна. Це спорт – хтось виграє, хтось програє. Треба бути всім разом", - сказав Хацкевич в коментарі "Профутболу" на 2+2.

"Динамо" тепер зіграє у плей-оф раунді Ліги Європи. Свого суперника кияни дізнаються 4-го серпня.

Хацкевич: На полі треба грати в футбол