Харків отримає мільярд гривень на підготовку до Євро-2012

Кошти будуть спрямовані на завершення реконструкції стадіону, будівництво злітно-посадочної смуги та доріг.

За результатами сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів України, на якому обговорювалися питання підготовки до Євро-2012, було прийняте рішення про виділення близько 1 млрд. грн. на фінансування проектів у Харкові.

Про це повідомив народний депутат Олександр Фельдман, який був присутній на засіданні уряду.

Зокрема, за його словами, у рамках підготовки Харкова до Євро-2012 Кабмін має намір найближчим часом виділити понад 200 млн. грн. на завершення будівництва стадіону "Металіст", близько 711 млн. - на реконструкцію злітно-посадочної смуги Харківського аеропорту, а також близько 40-70 млн. грн. - на будівництво доріг та інфраструктуру.

"Це дуже правильно і своєчасно, що Юлія Тимошенко бере в свої руки цей процес, що розповзається. Інакше все може потонути в скандалах, тяганині, корупції та безвідповідальності. Хочеш, щоб Євро-2012 пройшло в Україні, – треба ставати "головною футболісткою» країни", – заявив пан Фельдман.

Депутат також повідомив, що Юлія Тимошенко акцентувала увагу чиновників Кабміну на необхідності використання вітчизняної робочої сили, українських компаній, а також матеріалів вітчизняного виробництва при реалізації капітальних проектів Євро-2012 за кошти державного бюджету.

Читайте також:

Уряд затвердив проект реконструкції НСК "Олімпійський"

УЄФА відповіла Одесі

Гроші на Євро-2012 Україні дадуть китайці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: