Харків підготував 13 туристичних маршрутів до Євро-2012

Гостям Євро-2012 запропонують у Харкові побачити об'єкти від часів скіфів до незалежності України.

У Харкові до футбольного чемпіонату Євро-2012 розробили 13 туристичних маршрутів, що розповідають про історію та культуру міста, регіону та життя всесвітньо відомих діячів, які тут народилися. Гостям Харкова запропонують побачити об’єкти від часів скіфів до незалежності України.

Зокрема, за маршрутом "Оглядова екскурсія по Харкову"  туристам запропонують побачити пам’ятник козакові Харьку, з яким повязують назву міста, музеї, храми та театри приймаючого міста.

Маршрут "Столиця Слобожанщини" прокладений Центральною частиною міста - від нинішньої площї Конституції, яка з'явилася ще в 1659 році одночасно зі спорудженням Харківського острогу, та між основними спорудами центру міста.

Маршрут "Архітектурна симфонія Харкова" пропонує туристам побачити ряд культурних споруд серед яких Благовіщенський собор, бібліотека ім. Короленка – найбільше книгосховище, в фондах якого більш ніж чотири мільйона видань на багатьох мовах світу, а також Харківський національний університет – один із найстаріших у Східної Європи.

"Харків літературний" дає змогу відвідати Літературний музей, а також пам’ятники Т.Шевченку, М.Гоголю, О. Пушкіну, Г. Сковороді та Квітці-Основ’яненку.

"Харків мистецький" - демонструє Бурсацький узвіз та Театральну площу, Харківську філармонію, Літературний та художній музеї та галерею, а також університет мистецтв, академію культури та театри.

"Харківщина археологічна" презентує туристам Історико-археологічний музей-заповідник міста "Верхній Салтів", на території якого розташовані стародавнє Салтівське городище та некрополь. Охочі зможуть побачити Городище салтівської культури (8-10 ст.), що знаходиться у с. Первомайське і Сіверське городище, яке є пам’яткою скіфського часу (3-4 ст. до н.е.) у с. Мілова.

Маршрут "Поляки у Харкові" презентує туристам місця, пов’язані з історією наших партнерів по Євро-2012. Гостям запропонують відвідати Кафедральний собор Успіня Пресвятої Діви Марії, що є центром Харківсько-запорізького діоцеза Римсько-католицької церкви, меморіал "Жертвам тоталітаризму" та Могилу Якуба Вайди.

Екскурсія "Православні святині Харкова" продемонструє церкви, храми та собори міста-господаря й Покровський чоловічій монастир.

Екскурсія за маршрутом Харків-Полтава-Решетилівка-Диканька-Опішня під назвою "Історико-культурна спадщина Полтавщини" дозволить туристам подивитися місця Полтавської битви, відвідати меморіальний комплексу Садиба І. Котляревського, а також побувати у Спаській церкві у Полтаві, що є найстарішим зразком дерев’яної культової архітектури Полтавщини.

Укріплений табір російської армії поблизу селища Яківці, включений до маршруту "Полтавська битва". Маршрут також передбачає відвідання державного заповідника "Поле Полтавської битви" та музею історії Полтавської битви, Полтавського Хрестовоздвиженського Жіночого монастирю, Спаської та Самсоніївської церков та ін.

Серед інших турів – мандрівка "Гоголівськими місцями", під час якої туристам покажуть більше 20 місць, пов’язаних із життям та діяльністю відомого письменника, та поїздка "На батьківщину Г.С. Сковороди", що передбачає подорож до музею великого українського філософа, будинку, де він жив та помер, й останній харківський тур "Чугуїв – місто І.Ю.Рєпіна".

Нагадаємо, що Харків прийме три матчі групового етапу Євро-2012. Зокрема 9, 13 і 17 червня на стадіоні "Металіст" відбудуться матчі групи В.

Читайте також:

Євро-2012: інфраструктура в Україні краща, ніж у Польщі

Гості Євро-2012 зможуть дістатися до Києва по Дніпру

У Львові до Євро-2012 з'являться лицарські прапори

Після Євро-2012 в Україні і Польщі буде туристичний бум

До Євро-2012 в Україні з'явиться козацький маршрут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: