Хавбек "Манчестер Юнайтед" про нічию з "Андерлехтом": Потрібно було "вбивати" суперника

У матчі-відповіді бельгійцям буде не солодко.

Півзахисник "Манчестер Юнайтед" Майкл Каррік прокоментував нічию з "Андерлехтом" у першому поєдинку чвертьфіналу Ліги Європи.

Зустріч команд завершилася з рахунком 1:1, бельгійці зуміли уникнути поразки за 5 хвилин до завершення матчу.

"Цей результат розчарував нас. Ми повністю контролювали гру, але не були акуратні. Потрібно було "вбивати" суперника, повинні були виграти цей матч. У "Андерлехта" був один шанс, який вони використали. Шкода, що ми їм це дозволили.

Звичайно, це не кінець світу і краще, ніж поразка. У нас є невелика перевага перед матчем-відповіддю, чекаємо на нього з нетерпінням", - розповів Каррік.

Зазначимо, що матч-відповідь команд відбудеться в Манчестері 20 квітня.

Нагадаємо, раніше тренер МЮ Жозе Моурінью заявив, що його команда віддасть всі сили, щоб виграти Лігу Європи.