Хей: бої Кличка - найнудніші в світі

Британець назвав манеру ведення бою українцем "найкращим засобом від безсоння".

Девід Хэй висловив свою думку про перемогу Володимира Кличка над Русланом Чагаєвим. Британець назвав манеру ведення бою українцем "найкращим засобом від безсоння".

"Проводити більш нудні бої, ніж Кличко, просто неможливо, - коментує Девід останній двобій Володимира, в якому, нагадаємо, його суперником спочатку повинен був бути саме Хей, який відмовився виходити в ринг через травму чи то руки, чи то спини, - Він продав більше 60 тисяч квитків тільки тому, що замість Чагаєва повинен був бути я. Адже я викидаю багато ударів і не боюсь суперника. Люди хотіли видовища, а отримали засіб від безсоння".

"Сподіваюся, що наша зустріч з братами Кличками все-таки відбудеться, чого я дуже бажаю. Так, Віталій може обирати собі наступного суперника сам, але я завжди відкритий для переговорів, і нехай він це знає і можу з ним зустрінеться вже у вересні, коли я повністю відновлюсь від травми ", - виступає оратор Хей.

Відзначимо, що після перемоги над Чагаєвим сам Кличко вже визначив свої плани, заявивши, що його чекає зустріч з обов'язковим претендентом, яким може стати або Олександр Дімітренко або переможець бою Едді Чамберс - Олександр Повєткін. А Хея Володимир не сприймає всерйоз.

Аналіз поєдинку Кличко - Чагаєв читайте у статті експерта боксу Олексія Гвоздьова - "Изображая жертву"

Читайте також:

Віталій Кличко: Володимир пропустив всього один удар

Володимир Кличко - про перемогу над Чагаєвим

Американці визнали Кличка найсильнішим боксером світу

Володимир Кличко нокаутував "Білого Тайсона"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: