Хей: Клички - це пара злобних братиків

Девід Хей звинуватив братів Кличків в тому, що вони обирають собі слабких і товстих суперників.

Девід Хей
AFP
Девід Хей хоче стати абсолютним чемпіоном
Чемпіон світу з боксу WBA у надважкій вазі британець Девід Хей звинуватив братів Кличків в тому, що вони обирають собі слабких і товстих суперників.

"Я міг би піти по стопах братів Кличко і битися проти безперспективних суперників, влаштовуючи собі один за одним прохідні захисти титулу, - вважає Хей. - Але я хочу битися з іншими чемпіонами за реальні гроші, і, сподіваюся, мені вдасться повернути колишню славу надважкому дивізіону. Клички - це пара злобних братиків, які ведуть "розборки" за межами рингу. Вони обидва намагалися дістати мене, але коли справа стосувалася виходу на ринг, пропонували такі гроші, що бій з ними втратив будь-який сенс. Клички володіють чемпіонськими поясами за іншими версіями, але якщо у них залишилася хоч крапля гордості, вони повинні битися зі мною".

Хей також заявив, що його кінцева мета - об'єднання всіх поясів у надважкій вазі, що свого часу зробив його кумир британець Леннокс Льюїс.

"Хочу в найближчі два роки завоювати всі пояси, щоб у шанувальників боксу з'явився справжній чемпіон, - сказав Хей. - Я пішов у професіонали, щоб виграти титул надважкій вазі, а тепер моя місія - об'єднання всіх чемпіонських поясів. Останні 30 років "королівська категорія" трималася на великих бійцях, таких як Леннокс Льюіс, Майк Тайсон, Ріддік Боу, Евандер Холіфілд. Але останнє десятиліття тут панує безлад".

Читайте також:

Дон Кінг вимагає від Кличка 4 мільйони доларів

Американці викупили українського чемпіона з німецького "полону"

Валуєв: Кличку доведеться битися з Чемберсом по-справжньому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: