Хей: мені належить зустрітися з трьома Кличками

Девід Хей впевнений, що спочатку він поб'є Володимира Кличка, а згодом і Віталія.

Британський боксер Девід Хэй розповів, чому він погодився підписати контракт на бій проти чемпіона IBF і WBO у суперважкій вазі Володимира Кличка.

Нагадаємо, що згідно з цим контрактом, у разі перемоги Хея 20 червня, він буде зобов'язаний дати Володимиру реванш, а потім, якщо у молодшого з братів Кличко нічого не вийде, Хей буде зобов'язаний зустрітися з чемпіоном WBC Віталієм Кличком. "У наступних трьох боях мені належить зустрітися з трьома Кличками, - сказав Хей. - Мені здається, що у них є дядько, який трохи боксує! Насправді, бачили б ви те, які умови вони пропонували мені спочатку! Ми домоглися значного компромісу. Їх вимоги були просто безглузді. Чесно кажучи, часом мені здавалося, що це не переговори, а телешоу "Прихована камера".

На думку Хея, в даному випадку чемпіони ведуть себе не як бійці, які вірять у свої сили, а як бізнесмени, які хочуть підстрахуватися на випадок невдачі. "Це просто показує мені склад розуму братів Кличків, показує, наскільки вони малодушні, - продовжив Хей. - Вони не бійці, вони не вірять в те, що вони найсильніші. Інакше вони б не змушували мене підписувати такий дурний контракт і не змушували мене битися з ними тричі. Якщо вони думають, що можуть мене побити, - добре, дайте Володимиру можливість взяти у мене реванш, але в даний момент, коли я поб’ю Володимира двічі, я повинен буду зустрітися з Віталієм. Ну, добре, я згоден, якщо це те, чого вони хочуть. Якщо б я не погодився на це, бою б не було".

Втім, британець вважає, що йому вистачить і двох поєдинків для того, щоб "закрити" питання з братами Кличками. "Після того, як я нокаутую Володимира, він і через мільйон років не захоче вийти проти мене на ринг, - заявив Хей. - Тому у другому бою мені належить битися з Віталієм. Нокаутувати Віталія буде дуже не просто, але коли я це зроблю, його кар'єра закінчиться. Тому я думаю, що трьох боїв не буде, якщо звичайно вони не привернуть до цього одного зі своїх родичів".

"Більшість людей не погодилися б на такі умови, але мені довелося це зробити - просто заради боксу. Я хочу залишити добру репутацію. Я ніколи не чув, щоб щось подібне відбувалося в боксі. Але якщо це єдиний варіант, коли ці чемпіони почувають себе впевнено, виходячи на ринг проти мене, - коли вони знають, що отримають і реванш, і другий брат отримає свій шанс - я повинен був зробити це. Я готовий піти на це, тому що знаю, що можу побити їх обох".

Читайте також:

Кличко і Хей підписали контракт на бій!

Хей битиметься з обома Кличками

Віталій Кличко: я навіть радий інциденту з митниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: