Хей: огидний Валуєв повинен зробити депіляцію

Девід Хей почав словесну атаку на чемпіона WBA в надважкій вазі Миколу Валуєва.

Британський боксер Девід Хей, відомий своєю провокаційною поведінкою, вирішив почати словесну атаку на чемпіона WBA в надважкій вазі Миколу Валуєва, з яким йому належить зустрітися 7 листопада цього року в Німеччині.

"Валуєв - приклад людини-гіганта. Величезний, волохатий та страшний, - сказав Хей. - Мені подобається завдання перемогти такого гіганта, адже він спробує навалитися на мене своєю міццю. Однак перш йому слід зробити депіляцію воском, тому що він дуже волохатий. Це огидно, і я не горю бажанням входити з ним у клінч. Зазвичай перед боєм я зустрічаюся зі своїм ворогом віч-на-віч, але на цей раз це буде схоже на "обличчям до поясу".

Як і інші суперники Миколи Валуєва, Хей значно поступається російському гіганту в габаритах. Однак британець переконаний, що йому необхідно багато і швидко рухатися, ставлячи російського боксера в глухий кут, і дуже швидко скорочувати дистанцію. Британець впевнений в тому, що завдання перемогти Валуєва виявиться не з складних.

"Коли я вперше побачив його на ринзі, я не міг повірити, що людина може бути настільки великою, - сказав Хей. - Буде непросто знайти настільки ж великого партнера для спарингів. Однак у мене добре виходить перебудовуватися по ходу бою, і це буде головним у двобої проти нього. Я не можу дозволити, щоб він обрушив свою силу на мене, і я буду рухатися під різними кутами і дивувати його. Я буду дуже швидким на ногах, і швидше, ніж будь-коли скорочуватиму дистанцію. І я радий тому, що прийшов з першої важкої ваги, тому що я звик рухатися і йти від ударів суперника під час своїх власних атак. Не думаю, що цей двобій буде настільки складним, як уявляє собі більшість. Я буду швидшим за Валуєва, і верну чемпіонський титул в Британію", - додав Хей.

Британець порівняв майбутній поєдинок з відомим біблійним сюжетом про Давида і Голіафа. "Давидові була потрібна лише праща, і камінь, щоб укласти Голіафа, і я переконаний, що мій правий кулак несе в собі більше сили, ніж камінь", - підсумував Хей.

Нагадаємо, що Девіду Хею вдалося уникнути поєдинків з обома братами Кличками. Бій з Володимиром був відмінений через травму британця. А ось від поєдинку з Віталієм Хей "втік", ймовірно злякавшись українця.

Читайте також:

Кличко: Кінг нічого не знає про бій Хей - Валуєв

Валуєв: я не "викрав" Хея у Кличка

Менеджер Кличка: Хей погодився на бій і зник

Хей відмовився від бою з Віталієм Кличком

Віталій Кличко: я переслідуватиму і покараю Хея

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: