Хей відмовився від бою з Віталієм Кличком

Замість поєдинку з Віталієм Кличком Хей зустрінеться з росіянином Миколою Валуєвим.

Бій чемпіона світу WBC у надважкій вазі українця Віталія Кличка з британцем Девідом Хеєм не відбудеться.

Замість поєдинку з чемпіоном світу за версією WBC Хей зустрінеться з володарем чемпіонського поясу WBA росіянином Миколою Валуєвим. Девід Хэй повідомив, що він вже підписав контракт на бій проти Валуєва. Поєдинок відбудеться 7 листопада в Німеччині.

Нагадаємо, що Хей був близький до підписання контракту на бій проти Віталія Кличка 12 вересня у Франкфурті. Були забезпечені арена і телевізійні трансляції, але британець змінив свої плани і відмовився від бою з Кличком.

"Моя мрія стати чемпіоном світу в суперважкій вазі здійсниться 7 листопада, коли я кину виклик найвищому та найважчому чемпіону Валуєву. У німецьких ЗМІ пройшла інформація, що я підписав контракт на бій з Кличко у вересні, але це не відповідає дійсності. Протягом останніх тижнів йшли напружені переговори. Зазначу, що той контракт, який мені запропонували представники Кличка, мене не задовольняє. Простіше кажучи, вони проявили неповагу до мене", - сказав Хей.

Менеджер Кличків Берндт Бенте не забарився з відповіддю і заявив, що Хей поводився не професійно.

"Хей говорить, що це кабальний контракт і не підписав його після того, як ми вже усе погодили. Контракт ми погодили, він був на їхньому столі, і вони не підписали його. Це найгірші з переговорів, в яких я приймав участь. Ми не почули від них нічого. Це дилетантство.

Я справді бажаю вести переговори з такими людьми, як Дон Кінг і Петер Коль, які жорсткі, але, принаймні, ви можете поговорити з ними і провести переговори. Цей же хлопець просто не розуміє те, що він робить", - зазначив Бенте.

Читайте також:

Віталій Кличко: я переслідуватиму і покараю Хея

Кличко і Хей битимуться на "Вальдштадіоні"

Віталій Кличко: наступний бій проведу 12 вересня

Девід Хей розірве Кличка на шматки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: