Хей: я приготував таке, чого ще ніхто не бачив

Британець Девід Хей заявив, що, переможе Російського Гіганта 7 листопада.

Британець Девід Хей на прес-конференції, приуроченій до його титульного бою з чемпіоном світу WBA росіянином Миколою Валуєвим, заявив, що, переможе Російського Гіганта.

- Я робив гучні вислови і перед своїми попередніми боями, поєдинками з Мормеком і Брреттом. Так, я багато говорю, але з першим ударом гонгу починаю битися. Зараз я набрав небувалу форму.

Мені відомо, що Валуєв великий хлопець. Знаю його сильні сторони - потужний джеб, яким він буде намагатися пробивати мене в плечі і в груди, а також працювати апперкотом по корпусу. Мені також відомо, до яких інших хитрощів він удасться. Але я готовий до цього. У суботу ввечері Валуєв зрозуміє, до чого я вів розмови. Це буде чудовий бій. І я знищу Звіра!

- За рахунок чого?
- Я ніколи не скаржився на швидкість і силу удару. Не знаю, хто здатний перевершити мене в цьому плані.

- Готуючись до нинішнього бою, ви переглядали поєдинок Валуєва з Чагаєвим, в якому Микола програв?
- Цей бій я дивився тоді, в 2007 році. Але Чагаєв - лівша, і всі раунди відпрацював в стійці лівші. Тому перегляд цього двобою не приніс би більше користі. Я переглядав інші бої, в яких Валуєв був сильніший. Навіщо витрачати час на невдалі виступи, коли потрібно орієнтуватися на кращі. Очікую, що проти мене Микола покаже краще, на що здатний.

- За останній рік ви стали суперзіркою. Але ж це не сталося б, якби ви не скандалили постійно в пресі...
- Так, я почав скандалити перед боєм з Володимиром Кличком і продовжив цю справу перед зустріччю з Валуєвим. Я просто висловлюю свою думку. Комусь вона подобається, комусь ні, а комусь все одно...

Але слова нічого не варті, коли виходиш на ринг і звучить гонг. Тоді вже вирішуєш інше завдання - якомога частіше пробивати суперникові голову. Якщо Микола знає, що його чекає в суботу, то глибоко помиляється. Я приготував таке, чого ще ніхто не бачив у моєму виконанні. Валуєва чекає дуже неприємний сюрприз.

Нагадаємо, що бій Валуєв - Хей відбудеться 7 листопада у Нюрнберзі.

Читайте також:

Хей вирішив поголити Валуєва газонокосаркою

Валуєв: я підклав Кличку маленьку свиню

Хей: готуючись до Валуєва, я не займаюсь сексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: