Хей: я захищений від шпигунів Кличка

За словами Хея, відповідна підготовка приведе до перемоги в бою з Володимиром.

Девід Хей розповів про свій тренувальний табір на Кіпрі, про те, що йому потрібно для того, щоб перемогти чемпіона світу за версіями WBO та IBF/IBO Володимира Кличка, а потім і Віталія.

За словами Хея, відповідна підготовка приведе до перемоги в бою з Володимиром і його старшим братом Віталієм, чемпіоном WBC.

Хей організував те, що він називає чудовим тренувальним табором, з чудовим оточенням. Спортивний зал знаходиться на північному Кіпрі, у Кіренії, біля гір і Середземного моря. Хей збудував тут свій власний тренувальний центр, від самого фундаменту. Всі подробиці Хей виклав особисто.

"Ми побудували все з самого початку, у мене є все, що мені потрібно. Я завжди говорив, що коли ти йдеш в боксерський зал, там паршиві душові, засохлі криваві плями на підлозі рингу, ніколи немає гарячої води і ти взагалі не хочеш йти в душ", - каже Хей.

"Схоже, що там можна підхопити гепатит чи щось в цьому роді. Я приїхав в один зал в Америці, так там душ був поруч з туалетом, прямо в наступній двері. Це було огидно".

"Я поїхав до готелю в Дубаї, і запам'ятав як там було круто - повно місця. І я сказав собі, що коли-небудь збудую собі спортивний зал з Мармуровим душем, як в реально класних готелях"

Хей сказав, що місце для тренувань обрано чудове, і найголовніше, ізольоване від можливих шпигунів з табору конкурентів.

"Головною відмінністю цього місця є можливість повністю сконцентруватися на тренуваннях і підняти їх на якісно новий рівень. Тут є гори, море, екологічно чисті і свіжі продукти. І це приватний тренувальний зал, ніяких шпигунів".

"Ставлення місцевих жителів дуже поважне. Всі тільки й хочуть потиснути мені руку. Кіпріоти не відволікають мене від справ. Але я не розслабляюся, я тренувався в різних місцях - Тенеріфе, Маямі, Нью-Йорк і Лондон, і я знайшов тут правильні умови".

Читайте також:

Володимир Кличко оприлюднив свій план на бій з Хеєм

Віталій Кличко став майором

Володимир Кличко: вбив би Хея, так руки сверблять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: