Хей замість Віталія Кличка отримає в суперники Володимира

Віталій Кличко досяг угоди про поєдинок з Хуаном-Карлосом Гомером, а Володимир Кличко веде переговори з Девідом Хеєм.

Судячи з усього, чемпіону світу за версією WBC Віталію Кличку, попри його небажання, замість бою з Девідом Хеєм все ж таки доведеться провести свій наступний поєдинок з Хуаном-Карлосом Гомесом, який є обов'язковим претендентом на його пояс. Але Хей не залишиться без суперника: Віталія замінить його брат Володимир Кличко

Менеджер Віталія Берндт Бенте повідомив, що угоду про проведення обов'язкового захисту титулу проти Гомеса вже практично досягнуто, і поєдинок відбудеться в Штутгарті або у Гамбурзі 21 березня цього року. 

Нагадаємо, Гомес є обов'язковим претендентом на пояс Віталія. Більш того, WBC раніше двічі зобов'язала українця зустрітися з ним. У Віталія ж була домовленість про поєдинок Хеєм, якого він хотів покарати за колаж в одному з чоловічих журналів, де британець тримає в руці "відрубану" голову його брата Володимира

Поєдинок з Гомесом, за словами Віталія, для нього не цікавий, оскільки не мотивує його. І як він заявляв раніше, поєдинок з Хеєм відбудеться, навіть якщо WBC не санкціонує його. У такому разі він просто буде нетитульним. 

Проте вчора представники Хея повідомили британське видання The Telegraph про те, що ведуть переговори з молодшим братом Віталія, чемпіоном WBO і IBF у суперважкій вазі Володимиром Кличком щодо поєдинку у травні цього року.

Залиште свій коментар