Хет-трик у виконанні талановитого аргентинця приніс "Ювентусу" впевнену перемогу

Туринський колектив без проблем здолав свого суперника.

"Ювентус" у грі 4-го туру чемпіонату Італії здолав на виїзді "Сассуоло" із рахунком 3:1.

Слід зазначити, що всі три голи до свого активу записав 23-річний нападник "старої синьори" Паулу Дібала.

На 16-й хвилині аргентинець чудовим ударом поклав м'яч з-за меж штрафного майданчику точно за призначенням. На початку другого тайму, а саме на 49-й хвилині, форвард подвоїв перевагу своєї команди - Дібала, отримавши передачу від партнера, завдав влучного удару у кут воріт господарів.

Тим не менш, не пройшло й 3 хвилин, як "Сассуоло" скоротив відставання у рахунку - Маттео Політано розстріляв бідолашного Буффона після серії ударів у виконанні "чорно-зелених". Проте, клас є клас, і вже на 63-й хвилині зустрічі Дібала завдяки шедевральному голу зі штрафного встановив остаточний рахунок у матчі, зробивши таким чином другий хет-трик у цьому розіграші чемпіонату Італії.

Перегравши "Сассуоло", команда Масіміліано Аллегрі продовжує йти у Серії А без втрат - на рахунку діючого чемпіона Італії 12 залікових балів та перша позиція у турнірній таблиці. "Сассуоло", у свою чергу, має лише 1 набраний бал, розташовуючись при цьому на 18 місці.