Хей обіцяє відправити у нокаут обох Кличків

Девід Хей розповів "свою правду", чому його поєдинок проти одного з братів Кличків так і не відбувся.

Скандально-відомий чемпіон світу з боксу за версією WBA британець Девід Хей в черговий раз підняв тему протистояння з братами Кличками.

За словами Хея, з братами дуже важко вести ділові переговори. "Я поважаю Кличків, як спортсменів, але не як бізнесменів, - сказав Хей. - Думаю, що з часом все стане ясно, і в майбутньому люди подивляться на їх суперників і на контракти, які їх суперників змусили підписати, і все це, поза сумнівом, зіпсує їх репутацію".

"Я багато разів мав з ними справу в ході переговорів. І в цьому плані у мене немає до них поваги, - продовжив Хей. - Вони намагаються зв'язати суперника контрактом по руках і ногах. Думаю, це шкодить боксу. Це одна з причин, якими вони уникають організації тих боїв, які повинні відбутися. Умови, які вони намагаються включити в контракти, ось те, що заважає проведенню таких боїв, як наш. Все просто".

"Проте вони намагаються маніпулювати ЗМІ, щоб ті прийняли їх точку зору і змусили людей повірити, що вони чинять правильно, - відзначив Хей. - Але за закритими дверима, коли знаходишся на зустрічі з ними і бачиш ці божевільні умови, які вони пропонують, то кажеш: "ми йдемо". Вони завжди намагаються отримати привілеї і вирішити фінансове питання на свою користь. Я цього не сприймаю. Очевидно, що вони вели свій бізнес таким чином в минулому, і будуть продовжувати свою справу і битися з тим контингентом, з яким б'ються зараз, до тих пір, поки це буде сходити їм з рук".

"Але якщо я коли-небудь вийду на ринг проти будь-якого з них, я їх нокаутую, - заявив британець. - Я знаю, як їх перемогти. Якщо вони хочуть отримати свій максимальний гонорар, їм доведеться прийти до мене. Зараз вони заробляють копійки в порівнянні з тим, що вони можуть заробити, зустрівшись зі мною. Вони знають це, і не знають, що їм робити. Знаю, що це їх турбує. Після того, як моя кар'єра закінчиться, я маю намір розповісти всім, хто вони такі насправді. Я перестав давати інтерв'ю про те, як вони ведуть свій бізнес. Вони розкривають одну невелику деталь про хід переговорів, і намагаються налаштувати ЗМІ проти тебе. Вони повідомляють тільки одну невелику деталь і кажуть: "ось, що відбулося". Думаю, що, врешті-решт, мої поєдинки з ними відбудуться. І я знаю, що можу їх перемогти. Але до тих пір нехай вони думають, що можуть перемогти мене".

Читайте також:

Володимир Кличко готується до бою з Пітером (фото)

Бріггс пообіцяв шокувати Віталія Кличка

Микола Валуєв визнаний мутантом

Повєткін обіцяє зустрітися з Кличком у 2011 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: